Kdo je to?
Kdo je to, byl Internista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Internista? Lidé, lékařství

Kdo je to Internista?

Jaký je význam slova Internista? Co to znamená?

Internista je lékař specialista, jehož náplní práce je diagnostika, tedy nalezení a určení onemocnění, následná léčba a prevence nemocí především vnitřních orgánů jako jsou srdce, dýchací a trávicí ústrojí a podobně. Internista může působit v nemocnici nebo pracovat v ambulanci. Při vyšetření musí správně určit diagnózu a předepsat nejúčinnější léčebné postupy a léčbu. Proto musí znát rodinnou anamnézu pacienta i jeho zázemí a životní styl. Pak teprve provádí vlastní vyšetření a může pacienta poslat na další kontroly k jinak zaměřeným odborníkům nebo na kontroly přístrojové, aby upřesnil diagnózu. Poté předepíše nejvhodnější léčbu.
Pro profesi internisty je potřeba mít určité vlastnosti a zkušenosti, jako jsou pečlivost, kreativní myšlení, umění naslouchat a komunikovat, analyzovat a další. Základem je vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecné lékařství a následná specializace a praxe.Kdo je to, byl Internista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Internista? Lidé, lékařství

Tento text (Internista) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Součin? Vzpomněli byste si na význam slova Hematokrit? Vzpomněli byste si na význam slova Averze? Znáte pojem Jímka?

Klíčová slova: synonymum, formulace, etymologie, přesný výraz, co znamená, Internista, význam, popis, lékařství, termín, informace, heslo, slovo, kdo je Internista?, význam pojmu

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Internista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Internista? Kdo to byl Internista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Internista? Definice pojmu Internista je v sekci lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Internista i v jiné kategorii než v lékařství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?