Kdo je to?
Kdo je to, byl Internista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Internista? Lidé, lékařství

Kdo je to Internista?

Jaký je význam slova Internista? Co to znamená?

Internista je lékař specialista, jehož náplní práce je diagnostika, tedy nalezení a určení onemocnění, následná léčba a prevence nemocí především vnitřních orgánů jako jsou srdce, dýchací a trávicí ústrojí a podobně. Internista může působit v nemocnici nebo pracovat v ambulanci. Při vyšetření musí správně určit diagnózu a předepsat nejúčinnější léčebné postupy a léčbu. Proto musí znát rodinnou anamnézu pacienta i jeho zázemí a životní styl. Pak teprve provádí vlastní vyšetření a může pacienta poslat na další kontroly k jinak zaměřeným odborníkům nebo na kontroly přístrojové, aby upřesnil diagnózu. Poté předepíše nejvhodnější léčbu.
Pro profesi internisty je potřeba mít určité vlastnosti a zkušenosti, jako jsou pečlivost, kreativní myšlení, umění naslouchat a komunikovat, analyzovat a další. Základem je vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecné lékařství a následná specializace a praxe.Kdo je to, byl Internista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Internista? Lidé, lékařství

Sdílejte tuto stránku se slovem Internista s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Lymfa? Znáte pojem H.E.A.T.? Vzpomněli byste si na význam slova Dřevina? Pamatujete si definici pojmu Ekosystém?

Klíčová slova: význam pojmu, pojem, co je to Internista?, formulace, přesný význam, co znamená, definice, synonymum, slovo, popis, přesný výraz, heslo, etymologie, Internista, kdo je Internista?

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Internista, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Internista? Kdo to byl Internista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Internista? Definice pojmu Internista je v kategorii lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Internista i v jiné kategorii než v lékařství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?