Kdo je to?
Kdo je to Miroslav Žbirka? Životopis Miroslav Žbirka, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Miroslav Žbirka?

Kdo je to Miroslav Žbirka? Stručný životopis

Miroslav Žbirka, řečený též Meky Žbirka, je zpěvák a skladatel slovenské národnosti. Jeho matka je Angličanka, Žbirka zpívá své písně v obou jazycích rodičů.
Je spoluzakladatelem skupiny Modus, která byla velmi úspěšná na Zlaté bratislavské lyře. Se svou další skupinou Limit se vydal na sólovou dráhu. Jako první Slovák získal Miroslav Žbirka Zlatého slavíka.Kdo je to Miroslav Žbirka? Životopis Miroslav Žbirka, lidé, osobnosti z hudba

Zaujala vás biografie osobnosti Miroslav Žbirka? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Miroslav Žbirka

Národnost: slovenská
Datum narození: 21. října 1952
Místo narození: Bratislava

Znáte pojem Imigrace? Znáte pojem Trilobit? Víte, co je to Souřadné slovo? Víte, co je to Tarhoňa?

Klíčová slova: etymologie, přesný význam, Miroslav Žbirka, význam, význam pojmu, informace, co znamená, heslo, přesný výraz, termín, popis, definice, původ slova, pojem, wiki

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Miroslav Žbirka?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Miroslav Žbirka? Kdo to byl Miroslav Žbirka? Kdy se narodil Miroslav Žbirka? Kde se narodil Miroslav Žbirka? Miroslav Žbirka patří do sekce hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Miroslav Žbirka řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslav Žbirka i v jiné kategorii než je hudba.