Kdo je to?
Kdo je to Miroslav Žbirka? Životopis Miroslav Žbirka, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Miroslav Žbirka?

Kdo je to Miroslav Žbirka? Stručný životopis

Miroslav Žbirka, řečený též Meky Žbirka, je zpěvák a skladatel slovenské národnosti. Jeho matka je Angličanka, Žbirka zpívá své písně v obou jazycích rodičů.
Je spoluzakladatelem skupiny Modus, která byla velmi úspěšná na Zlaté bratislavské lyře. Se svou další skupinou Limit se vydal na sólovou dráhu. Jako první Slovák získal Miroslav Žbirka Zlatého slavíka.Kdo je to Miroslav Žbirka? Životopis Miroslav Žbirka, lidé, osobnosti z hudba

Sdílejte tuto stránku s osobností Miroslav Žbirka se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Miroslav Žbirka

Národnost: slovenská
Datum narození: 21. října 1952
Místo narození: Bratislava

Znáte pojem Imigrace? Vzpomněli byste si na význam slova Pasáž? Víte, co je to Souřadné slovo? Znáte pojem Týrání zvířat?

Klíčová slova: co je to Miroslav Žbirka?, Miroslav Žbirka, přesný význam, význam pojmu, vysvětlení, co znamená, informace, heslo, termín, kdo je Miroslav Žbirka?, význam, hudba, význam slova, popis, synonymum

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Miroslav Žbirka

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Miroslav Žbirka? Kdo to byl Miroslav Žbirka? Kdy se narodil Miroslav Žbirka? Kde se narodil Miroslav Žbirka? Miroslav Žbirka je v kategorii hudba. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Miroslav Žbirka dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslav Žbirka i v jiné kategorii než je hudba.