Kdo je to?
Kdo je to, byl Hermafrodit? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hermafrodit? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Hermafrodit?

Co znamená a jaký je význam slova Hermafrodit?

Hermafrodit čili obojetník slouží jako označení živočicha, který má schopnost vyprodukovat jak vajíčka, tak spermie. Hermafrodit může mít obojetnou pohlavní žlázu nebo je vybaven varlaty i vaječníky.
Do této skupiny patří nejen někteří měkkýši a další zástupci zvířecí říše, ale i lidští jedinci. V takovém případě se jedná o defektní jedince, kteří mají základy obou orgánů, většinou nefunkčních nebo je funkční pouze jeden.Kdo je to, byl Hermafrodit? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hermafrodit? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Hermafrodit sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Florbal? Pamatujete si definici pojmu Eupnoe? Pamatujete si definici pojmu Chemoterapie? Vzpomněli byste si na význam slova Xylitol?

Klíčová slova: kdo to je, význam, termín, co znamená, heslo, popis, definice, informace, vysvětlení, původ slova, popis, wiki, co je to Hermafrodit?, etymologie, význam slova

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hermafrodit

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Hermafrodit? Kdo to byl Hermafrodit? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hermafrodit? Definice pojmu Hermafrodit patří do sekce vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Hermafrodit i v jiné sekci než v vlastnosti.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.