Kdo je to?
Kdo je to, byl Hermafrodit? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hermafrodit? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Hermafrodit?

Co znamená a jaký je význam slova Hermafrodit?

Hermafrodit čili obojetník slouží jako označení živočicha, který má schopnost vyprodukovat jak vajíčka, tak spermie. Hermafrodit může mít obojetnou pohlavní žlázu nebo je vybaven varlaty i vaječníky.
Do této skupiny patří nejen někteří měkkýši a další zástupci zvířecí říše, ale i lidští jedinci. V takovém případě se jedná o defektní jedince, kteří mají základy obou orgánů, většinou nefunkčních nebo je funkční pouze jeden.Kdo je to, byl Hermafrodit? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hermafrodit? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Hermafrodit? s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Apatie? Znáte pojem Islámský stát? Vzpomněli byste si na význam slova Roráty? Pamatujete si definici pojmu Píštěl?

Klíčová slova: co znamená, termín, význam pojmu, popis, pojem, význam, slovo, kdo je Hermafrodit?, wiki, formulace, kdo to je, vysvětlení, definice, vlastnosti, co je to Hermafrodit?

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Hermafrodit? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Hermafrodit? Kdo to byl Hermafrodit? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hermafrodit? Definice pojmu Hermafrodit je v sekci vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Hermafrodit i v jiné kategorii než v vlastnosti.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.