Kdo je to?
Kdo je to, byl Hermafrodit? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hermafrodit? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Hermafrodit?

Co znamená a jaký je význam slova Hermafrodit?

Hermafrodit čili obojetník slouží jako označení živočicha, který má schopnost vyprodukovat jak vajíčka, tak spermie. Hermafrodit může mít obojetnou pohlavní žlázu nebo je vybaven varlaty i vaječníky.
Do této skupiny patří nejen někteří měkkýši a další zástupci zvířecí říše, ale i lidští jedinci. V takovém případě se jedná o defektní jedince, kteří mají základy obou orgánů, většinou nefunkčních nebo je funkční pouze jeden.Kdo je to, byl Hermafrodit? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hermafrodit? Lidé, vlastnosti

Definici slova Hermafrodit můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Apatie? Znáte pojem Islámský stát? Vzpomněli byste si na význam slova Roráty? Pamatujete si definici pojmu Píštěl?

Klíčová slova: definice, význam pojmu, význam, kdo je Hermafrodit?, kdo to je, popis, formulace, co znamená, slovo, co je to Hermafrodit?, přesný výraz, wiki, přesný význam, vysvětlení, význam slova

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hermafrodit

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hermafrodit? Kdo to byl Hermafrodit? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hermafrodit? Definice pojmu Hermafrodit patří do sekce vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Hermafrodit hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.