Kdo je to?
Kdo je to, byl Nicky Tučková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nicky Tučková? Lidé, hudba

Kdo je to Nicky Tučková?

Jaký je význam slova Nicky Tučková? Co to znamená?

Nicky Tučková je fiktivní postava proslavená stupidně působícími videonahrávkami na youtube. Tento komický efekt je záměrný. Herečka Táňa Míková představuje Nicky Tučkovou, "hloupou blondýnu" s naprosto příšernou výslovností angličtiny. Nicky předvádí něco na způsob zpěvu a v některých videích se "vyjadřuje" k aktuálním politickým otázkám (vyjádřila podporu Petru Nečasovi či Karlu Schwarzenbergovi).Kdo je to, byl Nicky Tučková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nicky Tučková? Lidé, hudba

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Nicky Tučková? s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Cephalea? Znáte pojem Maltodextrin? Vzpomněli byste si na význam slova Feng shui? Pamatujete si definici pojmu Maizena?

Klíčová slova: přesný výraz, co znamená, popis, Nicky Tučková, heslo, slovo, význam pojmu, definice, vysvětlení, formulace, přesný význam, wiki, popis, význam slova, co je to Nicky Tučková?

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Nicky Tučková? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Nicky Tučková? Kdo to byl Nicky Tučková? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nicky Tučková? Definice pojmu Nicky Tučková je v sekci hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Nicky Tučková i v jiných kategoriích (než hudba).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.