Kdo je to?
Kdo je to, byl Chalupář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chalupář? Lidé, záliby

Kdo je to Chalupář?

Jaký je význam slova Chalupář? Co to znamená?

Chalupář je současné pojmenování majitelů nebo uživatelů chalup. Chalupa byla venkovské stavení, v dřívějších dobách se její majitelé a obyvatelé nazývali chalupníci. Byli to drobní zemědělci s určitou výměrou pozemků i velikosti stavení.
Po druhé světové válce se venkov částečně vylidnil a uvolněné chalupy začali využívat obyvatelé měst jako rekreační stavení. Tito rekreanti se začali nazývat chalupáři. Jejich zásluhou se zachovalo mnoho dobových domků a památek. Někteří chalupáři se do svých domů nastěhovali. Chalupářství je velmi oblíbenou činností mnoha obyvatel i v současnosti.Kdo je to, byl Chalupář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chalupář? Lidé, záliby

Líbí se vám definice kdo je to Chalupář? Pak se podělte s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Rustikální? Víte, co je to Tajfun? Víte, co je to BCAA? Pamatujete si definici pojmu Přísudek?

Klíčová slova: záliby, informace, význam pojmu, pojem, původ slova, wiki, heslo, co znamená, význam, kdo je Chalupář?, definice, Chalupář, slovo, popis, co je to Chalupář?

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Chalupář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Chalupář? Kdo to byl Chalupář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chalupář? Definice pojmu Chalupář je v sekci záliby. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto termín Chalupář hledat i v jiných kategoriích (než záliby).