Kdo je to?
Kdo je to, byl Chalupář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chalupář? Lidé, záliby

Kdo je to Chalupář?

Jaký je význam slova Chalupář? Co to znamená?

Chalupář je současné pojmenování majitelů nebo uživatelů chalup. Chalupa byla venkovské stavení, v dřívějších dobách se její majitelé a obyvatelé nazývali chalupníci. Byli to drobní zemědělci s určitou výměrou pozemků i velikosti stavení.
Po druhé světové válce se venkov částečně vylidnil a uvolněné chalupy začali využívat obyvatelé měst jako rekreační stavení. Tito rekreanti se začali nazývat chalupáři. Jejich zásluhou se zachovalo mnoho dobových domků a památek. Někteří chalupáři se do svých domů nastěhovali. Chalupářství je velmi oblíbenou činností mnoha obyvatel i v současnosti.Kdo je to, byl Chalupář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chalupář? Lidé, záliby

Líbí se vám definice kdo je to Chalupář? Pak se podělte se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Žerzej? Znáte pojem Saltimbocca? Vzpomněli byste si na význam slova Kontumace? Pamatujete si definici pojmu Kašmír?

Klíčová slova: kdo je Chalupář?, význam, kdo to je, přesný význam, synonymum, Chalupář, slovo, wiki, heslo, definice, vysvětlení, přesný výraz, popis, termín, záliby

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Chalupář

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Chalupář? Kdo to byl Chalupář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chalupář? Definice pojmu Chalupář je v kategorii záliby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Chalupář i v jiné sekci než je kategorie záliby.