Kdo je to?
Kdo je to, byl Chalupář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chalupář? Lidé, záliby

Kdo je to Chalupář?

Jaký je význam slova Chalupář? Co to znamená?

Chalupář je současné pojmenování majitelů nebo uživatelů chalup. Chalupa byla venkovské stavení, v dřívějších dobách se její majitelé a obyvatelé nazývali chalupníci. Byli to drobní zemědělci s určitou výměrou pozemků i velikosti stavení.
Po druhé světové válce se venkov částečně vylidnil a uvolněné chalupy začali využívat obyvatelé měst jako rekreační stavení. Tito rekreanti se začali nazývat chalupáři. Jejich zásluhou se zachovalo mnoho dobových domků a památek. Někteří chalupáři se do svých domů nastěhovali. Chalupářství je velmi oblíbenou činností mnoha obyvatel i v současnosti.Kdo je to, byl Chalupář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chalupář? Lidé, záliby

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Chalupář s vašimi kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Žerzej? Znáte pojem Saltimbocca? Vzpomněli byste si na význam slova Kontumace? Pamatujete si definici pojmu Kašmír?

Klíčová slova: etymologie, kdo to je, význam pojmu, formulace, termín, vysvětlení, přesný význam, Chalupář, původ slova, záliby, co je to Chalupář?, informace, popis, význam slova, popis

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Chalupář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Chalupář? Kdo to byl Chalupář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chalupář? Definice pojmu Chalupář se nachází v kategorii záliby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Chalupář i v jiných kategoriích (než záliby).