Kdo je to?
Kdo je to, byl Syčák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Syčák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Syčák?

Co znamená a jaký je význam slova Syčák?

Syčák je negativní pojmenování člověka, který se chová drze a nečestně, nemá zábrany škodit ostatním kolem sebe a ještě je na své chování hrdý. Je nespolehlivý a dá se od něj očekávat podraz.
Syčák je kritický k ostatním lidem a svou nadřazenost jim umí dávat najevo. Proto je velice nesympatický a nemá mnoho přátel. S podobnými osobami často vytváří party nebo tlupy.Kdo je to, byl Syčák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Syčák? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Syčák? Pak se podělte s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Hip hop? Víte, co je to Účetní zůstatek? Pamatujete si definici pojmu PIN? Pamatujete si definici pojmu Zeolit?

Klíčová slova: význam slova, původ slova, formulace, Syčák, popis, heslo, etymologie, co je to Syčák?, slovo, hanlivé, popis, přesný výraz, vysvětlení, wiki, pojem

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Syčák

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Syčák? Kdo to byl Syčák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Syčák? Definice pojmu Syčák je v kategorii hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, definici, slovo, termín řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Syčák i v jiné kategorii než v hanlivé.