Kdo je to?
Kdo je to, byl Syčák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Syčák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Syčák?

Co znamená a jaký je význam slova Syčák?

Syčák je negativní pojmenování člověka, který se chová drze a nečestně, nemá zábrany škodit ostatním kolem sebe a ještě je na své chování hrdý. Je nespolehlivý a dá se od něj očekávat podraz.
Syčák je kritický k ostatním lidem a svou nadřazenost jim umí dávat najevo. Proto je velice nesympatický a nemá mnoho přátel. S podobnými osobami často vytváří party nebo tlupy.Kdo je to, byl Syčák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Syčák? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Syčák? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Hip hop? Znáte pojem Pýřavka? Pamatujete si definici pojmu PIN? Víte, co je to Okroška?

Klíčová slova: termín, formulace, etymologie, heslo, co znamená, přesný význam, přesný výraz, pojem, původ slova, definice, význam pojmu, popis, význam slova, informace, slovo

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Syčák, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Syčák? Kdo to byl Syčák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Syčák? Definice pojmu Syčák se nachází v sekci hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.