Kdo je to?
Kdo je to, byl Šumař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šumař? Lidé, hudba

Kdo je to Šumař?

Co znamená a jaký je význam slova Šumař?

Šumař byl původně potulným muzikantem, který se živil nebo si přivydělával hraním v hostincích, kavárnách a podobných zařízeních a také hudebním doprovodem při různých slavnostních příležitostech.
Současné použití slova šumař je širší a má hanlivý nádech. Označuje se tak neprofesionální hudební vystoupení nebo nedostatečný výkon i v jiných než uměleckých odvětvích – pracovních, sportovních a dalších.Kdo je to, byl Šumař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šumař? Lidé, hudba

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Šumař s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Próza? Znáte pojem Aminokyselina? Vzpomněli byste si na význam slova Bipolární porucha? Pamatujete si definici pojmu Sukralóza?

Klíčová slova: Šumař, co je to Šumař?, přesný význam, co znamená, etymologie, přesný výraz, wiki, formulace, termín, informace, kdo to je, slovo, vysvětlení, hudba, heslo

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Šumař, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Šumař? Kdo to byl Šumař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šumař? Definice pojmu Šumař se nachází v sekci hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít pojem, text, definici, dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Šumař v jiné sekci než hudba.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.