Kdo je to?
Kdo je to, byl Šumař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šumař? Lidé, hudba

Kdo je to Šumař?

Co znamená a jaký je význam slova Šumař?

Šumař byl původně potulným muzikantem, který se živil nebo si přivydělával hraním v hostincích, kavárnách a podobných zařízeních a také hudebním doprovodem při různých slavnostních příležitostech.
Současné použití slova šumař je širší a má hanlivý nádech. Označuje se tak neprofesionální hudební vystoupení nebo nedostatečný výkon i v jiných než uměleckých odvětvích – pracovních, sportovních a dalších.Kdo je to, byl Šumař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šumař? Lidé, hudba

Budeme rádi, pokud budete definici slova Šumař sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Próza? Znáte pojem Aminokyselina? Vzpomněli byste si na význam slova Bipolární porucha? Pamatujete si definici pojmu Sukralóza?

Klíčová slova: význam, termín, význam slova, kdo je Šumař?, pojem, wiki, heslo, synonymum, hudba, informace, co je to Šumař?, etymologie, slovo, Šumař, přesný výraz

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Šumař

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Šumař? Kdo to byl Šumař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šumař? Definice pojmu Šumař patří do sekce hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Šumař hledat i v jiných kategoriích (než hudba).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.