Kdo je to?
Kdo je to Erik Tabery? Životopis Erik Tabery, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Erik Tabery?

Kdo je to Erik Tabery? Stručný životopis

Erik Tabery je šéfredaktor týdeníku Respekt, publicista a žurnalista. Svou profesní kariéru začal právě v redakci týdeníku Respekt, kde se později stal šéfredaktorem. Zabývá se především domácí politickou scénou.
Za své komentáře získal ocenění Novinářská křepelka, Cenu Ferdinanda Peroutky a Novinářskou cenu. Je také autorem úspěšných a oceňovaných knih jako je např. Vládneme, nerušit nebo Opuštěná společnost. Erik Tabery je i tvůrcem několika dokumentů.Kdo je to Erik Tabery? Životopis Erik Tabery, lidé, osobnosti z novináři

Sdílejte tuto stránku s osobností Erik Tabery se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Erik Tabery

Národnost: česká
Datum narození: 13. června 1977
Místo narození: České Budějovice

Vzpomněli byste si na význam slova Arabská guma? Vzpomněli byste si na význam slova Kinesiotaping? Znáte pojem Ruchadlo? Znáte pojem Tiráž?

Klíčová slova: význam slova, co je to Erik Tabery?, etymologie, přesný význam, vysvětlení, heslo, informace, přesný výraz, co znamená, původ slova, wiki, slovo, pojem, význam, novináři

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Erik Tabery

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Erik Tabery? Kdo to byl Erik Tabery? Kdy se narodil Erik Tabery? Kde se narodil Erik Tabery? Erik Tabery je v kategorii novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Erik Tabery např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Erik Tabery i v jiné kategorii než je novináři.