Kdo je to?
Kdo je to Erik Tabery? Životopis Erik Tabery, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Erik Tabery?

Kdo je to Erik Tabery? Stručný životopis

Erik Tabery je šéfredaktor týdeníku Respekt, publicista a žurnalista. Svou profesní kariéru začal právě v redakci týdeníku Respekt, kde se později stal šéfredaktorem. Zabývá se především domácí politickou scénou.
Za své komentáře získal ocenění Novinářská křepelka, Cenu Ferdinanda Peroutky a Novinářskou cenu. Je také autorem úspěšných a oceňovaných knih jako je např. Vládneme, nerušit nebo Opuštěná společnost. Erik Tabery je i tvůrcem několika dokumentů.Kdo je to Erik Tabery? Životopis Erik Tabery, lidé, osobnosti z novináři

Zaujala vás biografie osobnosti Erik Tabery? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Erik Tabery

Národnost: česká
Datum narození: 13. června 1977
Místo narození: České Budějovice

Vzpomněli byste si na význam slova Arabská guma? Znáte pojem Permakultura? Znáte pojem Ruchadlo? Víte, co je to Operační systém?

Klíčová slova: význam pojmu, Erik Tabery, popis, význam, význam slova, informace, pojem, původ slova, kdo je Erik Tabery?, heslo, wiki, termín, přesný výraz, popis, etymologie

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Erik Tabery?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Erik Tabery? Kdo to byl Erik Tabery? Kdy se narodil Erik Tabery? Kde se narodil Erik Tabery? Erik Tabery patří do sekce novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Erik Tabery například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Erik Tabery i v jiné kategorii než je novináři.