Kdo je to?
Kdo je to, byl Webdesigner? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Webdesigner? Lidé, profese

Kdo je to Webdesigner?

Co znamená a jaký je význam slova Webdesigner?

Webdesigner je tvůrcem grafiky a technických řešení toho, jak budou vypadat webové stránky a aplikace. Musí mít velký smysl pro estetickou stránku tvorby, umí řešit detaily a rychle se učí všem novinkám v oboru. Musí také umět komunikovat, pro jeho práci je důležitá dohoda se zákazníky a vzájemné poznání nejen se zadavatelem zakázky, ale také s uživateli.
Poté, co webdesigner provede průzkum a získá patřičné poznatky, začne pracovat na návrzích, které pak předloží zákazníkovi. Schválený návrh pak dostane podobu kódu a je umístěn na stránky.Kdo je to, byl Webdesigner? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Webdesigner? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Webdesigner sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Ramadán? Pamatujete si definici pojmu Instagram? Znáte pojem Souhláska? Vzpomněli byste si na význam slova Gufero?

Klíčová slova: formulace, kdo to je, přesný význam, přesný výraz, význam, synonymum, informace, vysvětlení, kdo je Webdesigner?, co je to Webdesigner?, etymologie, význam pojmu, heslo, slovo, co znamená

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Webdesigner, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Webdesigner? Kdo to byl Webdesigner? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Webdesigner? Definice pojmu Webdesigner se nachází v sekci profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Webdesigner i v jiné sekci než je kategorie profese.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.