Kdo je to?
Kdo je to, byl Webdesigner? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Webdesigner? Lidé, profese

Kdo je to Webdesigner?

Co znamená a jaký je význam slova Webdesigner?

Webdesigner je tvůrcem grafiky a technických řešení toho, jak budou vypadat webové stránky a aplikace. Musí mít velký smysl pro estetickou stránku tvorby, umí řešit detaily a rychle se učí všem novinkám v oboru. Musí také umět komunikovat, pro jeho práci je důležitá dohoda se zákazníky a vzájemné poznání nejen se zadavatelem zakázky, ale také s uživateli.
Poté, co webdesigner provede průzkum a získá patřičné poznatky, začne pracovat na návrzích, které pak předloží zákazníkovi. Schválený návrh pak dostane podobu kódu a je umístěn na stránky.Kdo je to, byl Webdesigner? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Webdesigner? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Webdesigner? s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Ramadán? Víte, co je to LTV? Znáte pojem Souhláska? Pamatujete si definici pojmu WWW?

Klíčová slova: původ slova, termín, etymologie, slovo, formulace, kdo to je, význam pojmu, synonymum, definice, profese, přesný výraz, popis, pojem, kdo je Webdesigner?, popis

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Webdesigner? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Webdesigner? Kdo to byl Webdesigner? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Webdesigner? Definice pojmu Webdesigner je v sekci profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Webdesigner hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.