Kdo je to?
Kdo je to, byl Supervizor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Supervizor? Lidé, profese

Kdo je to Supervizor?

Jaký je význam slova Supervizor? Co to znamená?

Supervizor je člověk odpovědný za poskytnutí zpětné vazby k práci sledované osoby. Jeho úkolem je rozvoj profesních dovedností, posilování vztahů v týmu a řešení obtížných a problémových pracovních situací. Supervizor se zaměřuje na cíle práce, zkoumá její průběh a snaží se zvyšovat kvalitu práce.
Nejvíce pozornosti je věnováno vztahům, které ovlivňují výsledek procesu, Supervizor posuzuje výkon a hodnotí ho. Rozvíjí osobnost zkoumaného předáváním osvědčených zkušeností. Zvládnutí nároků práce napomáhá supervizor spoluprací, povzbuzováním, dodáváním naděje a pracovního odhodlání.Kdo je to, byl Supervizor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Supervizor? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Supervizor s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Šafrán? Znáte pojem Široká koalice? Vzpomněli byste si na význam slova Itinerář? Víte, co je to Pleonasmus?

Klíčová slova: přesný výraz, synonymum, původ slova, význam slova, termín, vysvětlení, co je to Supervizor?, definice, Supervizor, význam pojmu, kdo to je, formulace, heslo, popis, profese

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Supervizor, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Supervizor? Kdo to byl Supervizor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Supervizor? Definice pojmu Supervizor se nachází v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.