Kdo je to?
Kdo je to, byl Antikrist? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Antikrist? Lidé, křesťanství

Kdo je to Antikrist?

Jaký je význam slova Antikrist? Co to znamená?

Antikrist v křesťanském pojetí je název pro bytost, která je nepřítelem Boha, Krista a všech jejich přívrženců. Označení má původ v řečtině, kde označuje protivníka Mesiáše. Antikrist bývá také nazýván Satanem nebo Luciferem, to je však zúžené pojetí. V biblickém Novém zákoně je takto označován každý nepřítel Božího učení.
Podrobnější popis lze najít v Janově Zjevení, kde se má Antikrist znovu pokusit o získání nadvlády nad světem. Má být poražen při návratu Ježíše Krista, kdy skončí současný svět a přijde svět nový.Kdo je to, byl Antikrist? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Antikrist? Lidé, křesťanství

Sdílejte tuto stránku se slovem Antikrist s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Prokrastinace? Znáte pojem OEM? Vzpomněli byste si na význam slova Polyneuropatie? Pamatujete si definici pojmu Mantisa?

Klíčová slova: slovo, křesťanství, význam, heslo, kdo to je, vysvětlení, wiki, co je to Antikrist?, původ slova, synonymum, definice, popis, přesný výraz, formulace, Antikrist

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Antikrist? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Antikrist? Kdo to byl Antikrist? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Antikrist? Definice pojmu Antikrist je v sekci křesťanství. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat výraz, definici, slovo, termín kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie křesťanství.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.