Kdo je to?
Kdo je to, byl Mars? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mars? Lidé, mytologie

Kdo je to Mars?

Jaký je význam slova Mars? Co to znamená?

Mars je mytologická postava, římský bůh války a zemědělství. Je obdobou řeckého Área, má stejné znaky a příběh. Jeho milenkou byla Venuše. Patřil k nevýznamnějším římským bohům, v pořadí byl ihned po Jupiterovi.
Podle bájí byl otcem zakladatelů města Řím, Romula a Rema. Římané ho považovali za svého předka. Oslava Martova svátku probíhala na jaře, a byl podle něj pojmenován i měsíc oslav, Martius – březen. Podle něj byla nazvána i planeta Mars.Kdo je to, byl Mars? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mars? Lidé, mytologie

Líbí se vám definice kdo je to Mars? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Úžeh? Víte, co je to Gorgonzola? Vzpomněli byste si na význam slova Autoremedura? Pamatujete si definici pojmu Dušnost?

Klíčová slova: wiki, formulace, co znamená, původ slova, popis, popis, co je to Mars?, vysvětlení, význam slova, přesný význam, informace, etymologie, význam pojmu, termín, synonymum

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Mars? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Mars? Kdo to byl Mars? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mars? Definice pojmu Mars je v sekci mytologie. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie mytologie.