Kdo je to?
Kdo je to, byl Baptista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Baptista? Lidé, křesťanství

Kdo je to Baptista?

Co znamená a jaký je význam slova Baptista?

Baptista je příslušník křesťanské reformační církve, která uznává právo na samostatnost každého církevního sboru a také právo člena vyjadřovat se k činnosti. Sbory baptistů se dále sdružují do jednot a svazů.
Pro tuto víru se musí každý rozhodnout zcela dobrovolně, platí zde pravidlo náboženské svobody. Baptisté také požadují důsledné oddělení církve a státu. Za nejvyšší autoritu je považována Bible.Kdo je to, byl Baptista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Baptista? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Baptista? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Entuziasmus? Víte, co je to Parketa? Znáte pojem Apatie? Pamatujete si definici pojmu Aqua?

Klíčová slova: informace, synonymum, popis, význam, Baptista, formulace, termín, původ slova, co je to Baptista?, etymologie, pojem, význam slova, vysvětlení, význam pojmu, přesný výraz

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Baptista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Baptista? Kdo to byl Baptista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Baptista? Definice pojmu Baptista je v kategorii křesťanství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Baptista i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?