Kdo je to?
Kdo je to, byl Baptista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Baptista? Lidé, křesťanství

Kdo je to Baptista?

Co znamená a jaký je význam slova Baptista?

Baptista je příslušník křesťanské reformační církve, která uznává právo na samostatnost každého církevního sboru a také právo člena vyjadřovat se k činnosti. Sbory baptistů se dále sdružují do jednot a svazů.
Pro tuto víru se musí každý rozhodnout zcela dobrovolně, platí zde pravidlo náboženské svobody. Baptisté také požadují důsledné oddělení církve a státu. Za nejvyšší autoritu je považována Bible.Kdo je to, byl Baptista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Baptista? Lidé, křesťanství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Baptista s vašimi kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Echinacea? Znáte pojem Genetika? Vzpomněli byste si na význam slova Vinkulace? Pamatujete si definici pojmu Kontokorent?

Klíčová slova: Baptista, pojem, význam, kdo je Baptista?, heslo, synonymum, křesťanství, informace, vysvětlení, kdo to je, wiki, co je to Baptista?, přesný výraz, etymologie, termín

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Baptista, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Baptista? Kdo to byl Baptista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Baptista? Definice pojmu Baptista se nachází v sekci křesťanství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Baptista hledat i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?