Kdo je to?
Kdo je to, byl Mahdí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mahdí? Lidé, náboženství

Kdo je to Mahdí?

Jaký je význam slova Mahdí? Co to znamená?

Mahdí je pojmenování pocházející z arabštiny a označuje člověka „Bohem správně vedeného“. Šíité takto označují významné imámy, které povyšují na osoby, jejichž posláním je obnovení víry a spravedlivého uspořádání na zemi.
Příchod mahdího ještě před samotným soudným dnem očekávají také sunnité. Mahdí vystupuje především v období politické nestability země.Kdo je to, byl Mahdí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mahdí? Lidé, náboženství

Sdílejte tuto stránku se slovem Mahdí s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Lustrační osvědčení? Vzpomněli byste si na význam slova Pedig? Vzpomněli byste si na význam slova Rekuperace? Znáte pojem Webový prohlížeč?

Klíčová slova: vysvětlení, heslo, definice, slovo, Mahdí, význam pojmu, synonymum, význam slova, náboženství, přesný výraz, etymologie, wiki, pojem, formulace, kdo je Mahdí?

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Mahdí? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Mahdí? Kdo to byl Mahdí? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mahdí? Definice pojmu Mahdí je v sekci náboženství. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Mahdí hledat i v jiných kategoriích (než náboženství).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?