Kdo je to?
Kdo je to, byl Kozomrd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kozomrd? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kozomrd?

Co znamená a jaký je význam slova Kozomrd?

Kozomrd je velmi vulgární pojmenování takového jedince, který provozuje sexuální styk s kozlem nebo kozou. Obecně se používá i tam, kde chce autor urazit toho, kdo se chová podle jeho názoru zvráceně.
Často jsou tak uráženi i někteří příslušníci muslimských národů, výraz používají i kontroverzní umělci a jako urážka se výraz kozomrd stal i předmětem soudních sporů.Kdo je to, byl Kozomrd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kozomrd? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Kozomrd? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Součet? Víte, co je to Keramika? Znáte pojem Litý mramor? Pamatujete si definici pojmu Glukóza?

Klíčová slova: termín, přesný význam, Kozomrd, heslo, původ slova, význam, vysvětlení, formulace, informace, význam slova, přesný výraz, definice, pojem, význam pojmu, hanlivé

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Kozomrd? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kozomrd? Kdo to byl Kozomrd? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kozomrd? Definice pojmu Kozomrd je v sekci hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Kozomrd hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).