Kdo je to?
Kdo je to, byl Kozomrd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kozomrd? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kozomrd?

Co znamená a jaký je význam slova Kozomrd?

Kozomrd je velmi vulgární pojmenování takového jedince, který provozuje sexuální styk s kozlem nebo kozou. Obecně se používá i tam, kde chce autor urazit toho, kdo se chová podle jeho názoru zvráceně.
Často jsou tak uráženi i někteří příslušníci muslimských národů, výraz používají i kontroverzní umělci a jako urážka se výraz kozomrd stal i předmětem soudních sporů.Kdo je to, byl Kozomrd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kozomrd? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Kozomrd? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Součet? Znáte pojem Naturopatie? Znáte pojem Litý mramor? Víte, co je to Šlehaný med?

Klíčová slova: wiki, slovo, Kozomrd, synonymum, kdo je Kozomrd?, hanlivé, kdo to je, původ slova, význam pojmu, co je to Kozomrd?, pojem, význam slova, přesný výraz, popis, heslo

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kozomrd

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Kozomrd? Kdo to byl Kozomrd? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kozomrd? Definice pojmu Kozomrd patří do sekce hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Kozomrd i jinde než v sekci než v hanlivé.