Kdo je to?
Kdo je to, byl Kvestor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kvestor? Lidé, Školství

Kdo je to Kvestor?

Co znamená a jaký je význam slova Kvestor?

Kvestor je označení pro vysokoškolského úředníka. Je jmenován rektorem vysoké školy. Jedná se o akademickou a správní funkci. Hlavní náplní práce kvestora je řízení ekonomiky vysoké školy a její vnitřní správa. Pravomoci kvestora určuje rektor a jsou zakotveny ve vnitřních předpisech školy.
Kvestor je i funkce v Evropském parlamentu, kde se zvolená osoba stává příslušníkem předsednictva. Hlavním úkolem je poradenství a úlohy týkající se správy a financí dle zadaných směrnic.Kdo je to, byl Kvestor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kvestor? Lidé, Školství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kvestor sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Džambulka? Znáte pojem Kvásek? Vzpomněli byste si na význam slova Součet? Pamatujete si definici pojmu Skafocefalie?

Klíčová slova: formulace, Školství, původ slova, wiki, kdo to je, pojem, termín, Kvestor, etymologie, význam pojmu, synonymum, popis, co znamená, slovo, kdo je Kvestor?

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Kvestor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kvestor? Kdo to byl Kvestor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kvestor? Definice pojmu Kvestor se nachází v kategorii Školství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat výraz, text, termín, pojem kupříkladu v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než Školství.

Znáte pojem plugin nebo chipset?