Kdo je to?
Kdo je to, byl Sandman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sandman? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Sandman?

Jaký je význam slova Sandman? Co to znamená?

Sandman je hlavní postavou série amerických komiksů. Tuto postavu a komiksové ztvárnění znovu použil Angličan Neil Gaiman, spisovatel a scénárista. Komiksy s tímto hrdinou nejsou pro tento druh literatury typické – Sandman je spíše spojkou jednotlivých příběhů a není to typická neohrožená a aktivní komiksová postava.
Má svou rodinu, tzv. Věčné, kteří se na světě objevili ještě před jakýmikoli bohy, a měli by zde být od počátku do konce věků. Jména všech příslušníků Věčných začínají v angličtině písmenem D. Jsou jimi například Osud, Smrt, Sen, Zkáza, Touha, Zoufalství, Delirium. Komiksy se Sandmanem vycházejí i v české verzi.Kdo je to, byl Sandman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sandman? Lidé, nadpřirozené

Sdílejte tuto stránku se slovem Sandman s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Nefrologie? Znáte pojem Karpální tunel? Vzpomněli byste si na význam slova Erythritol? Pamatujete si definici pojmu Torrent?

Klíčová slova: popis, kdo to je, informace, etymologie, přesný výraz, vysvětlení, co znamená, formulace, pojem, kdo je Sandman?, co je to Sandman?, synonymum, význam pojmu, přesný význam, popis

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Sandman? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sandman? Kdo to byl Sandman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sandman? Definice pojmu Sandman je v sekci nadpřirozené. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít pojem, definici, text, výraz kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Sandman hledat i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?