Kdo je to?
Kdo je to, byl Sandman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sandman? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Sandman?

Jaký je význam slova Sandman? Co to znamená?

Sandman je hlavní postavou série amerických komiksů. Tuto postavu a komiksové ztvárnění znovu použil Angličan Neil Gaiman, spisovatel a scénárista. Komiksy s tímto hrdinou nejsou pro tento druh literatury typické – Sandman je spíše spojkou jednotlivých příběhů a není to typická neohrožená a aktivní komiksová postava.
Má svou rodinu, tzv. Věčné, kteří se na světě objevili ještě před jakýmikoli bohy, a měli by zde být od počátku do konce věků. Jména všech příslušníků Věčných začínají v angličtině písmenem D. Jsou jimi například Osud, Smrt, Sen, Zkáza, Touha, Zoufalství, Delirium. Komiksy se Sandmanem vycházejí i v české verzi.Kdo je to, byl Sandman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sandman? Lidé, nadpřirozené

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Sandman? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Debetní karta? Víte, co je to Lymfom? Víte, co je to Čtvrtfinále? Pamatujete si definici pojmu Lupus?

Klíčová slova: pojem, vysvětlení, popis, význam pojmu, popis, heslo, wiki, nadpřirozené, co je to Sandman?, co znamená, kdo je Sandman?, termín, etymologie, definice, přesný výraz

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Sandman, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sandman? Kdo to byl Sandman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sandman? Definice pojmu Sandman je v kategorii nadpřirozené. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, definici, text, výraz řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?