Kdo je to?
Kdo je to, byl Sandman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sandman? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Sandman?

Jaký je význam slova Sandman? Co to znamená?

Sandman je hlavní postavou série amerických komiksů. Tuto postavu a komiksové ztvárnění znovu použil Angličan Neil Gaiman, spisovatel a scénárista. Komiksy s tímto hrdinou nejsou pro tento druh literatury typické – Sandman je spíše spojkou jednotlivých příběhů a není to typická neohrožená a aktivní komiksová postava.
Má svou rodinu, tzv. Věčné, kteří se na světě objevili ještě před jakýmikoli bohy, a měli by zde být od počátku do konce věků. Jména všech příslušníků Věčných začínají v angličtině písmenem D. Jsou jimi například Osud, Smrt, Sen, Zkáza, Touha, Zoufalství, Delirium. Komiksy se Sandmanem vycházejí i v české verzi.Kdo je to, byl Sandman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sandman? Lidé, nadpřirozené

Líbí se vám definice kdo je to Sandman? Pak se podělte s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Nefrologie? Znáte pojem Karpální tunel? Vzpomněli byste si na význam slova Erythritol? Pamatujete si definici pojmu Torrent?

Klíčová slova: přesný výraz, heslo, kdo je Sandman?, přesný význam, termín, nadpřirozené, kdo to je, význam slova, popis, definice, co je to Sandman?, informace, etymologie, význam pojmu, pojem

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Sandman, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Sandman? Kdo to byl Sandman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sandman? Definice pojmu Sandman je v kategorii nadpřirozené. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci nadpřirozené.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?