Kdo je to?
Kdo je to, byl Kaplan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kaplan? Lidé, křesťanství

Kdo je to Kaplan?

Jaký je význam slova Kaplan? Co to znamená?

Kaplan je duchovní - kněz, který má na starosti určitou skupinu věřících. Můžeme se tak setkat např. s vojenským nebo vězeňským kaplanem.Kdo je to, byl Kaplan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kaplan? Lidé, křesťanství

Zaujalo vás slovo, termín Kaplan? Potom se podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Poezie? Znáte pojem Beletrie? Vzpomněli byste si na význam slova Drobná stavba? Pamatujete si definici pojmu Epos?

Klíčová slova: vysvětlení, přesný výraz, termín, význam pojmu, Kaplan, definice, význam slova, co znamená, popis, formulace, pojem, význam, popis, křesťanství, synonymum

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Kaplan? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kaplan? Kdo to byl Kaplan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kaplan? Definice pojmu Kaplan se nachází v kategorii křesťanství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, text, definici, dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie křesťanství.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.