Kdo je to?
Kdo je to, byl Kaplan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kaplan? Lidé, křesťanství

Kdo je to Kaplan?

Jaký je význam slova Kaplan? Co to znamená?

Kaplan je duchovní - kněz, který má na starosti určitou skupinu věřících. Můžeme se tak setkat např. s vojenským nebo vězeňským kaplanem.Kdo je to, byl Kaplan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kaplan? Lidé, křesťanství

Tento text (Kaplan) můžete sdílet se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Poezie? Znáte pojem Beletrie? Vzpomněli byste si na význam slova Drobná stavba? Pamatujete si definici pojmu Epos?

Klíčová slova: co je to Kaplan?, informace, křesťanství, přesný význam, význam pojmu, pojem, heslo, kdo to je, význam, slovo, formulace, synonymum, co znamená, kdo je Kaplan?, wiki

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Kaplan, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kaplan? Kdo to byl Kaplan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kaplan? Definice pojmu Kaplan je v kategorii křesťanství. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Kaplan i v jiné kategorii než je sekce křesťanství.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.