Kdo je to?
Kdo je to, byl Kaplan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kaplan? Lidé, křesťanství

Kdo je to Kaplan?

Jaký je význam slova Kaplan? Co to znamená?

Kaplan je duchovní - kněz, který má na starosti určitou skupinu věřících. Můžeme se tak setkat např. s vojenským nebo vězeňským kaplanem.Kdo je to, byl Kaplan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kaplan? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Kaplan? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Kyretáž? Víte, co je to Play off? Víte, co je to Družstvo? Pamatujete si definici pojmu Windsurfing?

Klíčová slova: heslo, etymologie, co znamená, termín, význam slova, formulace, synonymum, význam pojmu, wiki, vysvětlení, původ slova, přesný výraz, kdo je Kaplan?, křesťanství, popis

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Kaplan, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kaplan? Kdo to byl Kaplan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kaplan? Definice pojmu Kaplan je v kategorii křesťanství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Kaplan i jinde než v sekci než v křesťanství.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.