Kdo je to?
Kdo je to, byl Spisovatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spisovatel? Lidé, profese

Kdo je to Spisovatel?

Jaký je význam slova Spisovatel? Co to znamená?

Spisovatel je umělec, který je autorem vlastních hodnotných literárních textů. Ne každá osoba píšící texty je označována za spisovatele. Podle vytvářených typů textů spisovatele dále dělíme např. na básníky, prozaiky, satiriky, romanopisce, životopisce, humoristy, esejisty, aforisty, fejetonisty, encyklopedisty apod.Kdo je to, byl Spisovatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spisovatel? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Spisovatel sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Přirozené číslo? Pamatujete si definici pojmu Crossbody? Víte, co je to Rituál? Vzpomněli byste si na význam slova Pohádka?

Klíčová slova: synonymum, význam, popis, popis, termín, etymologie, vysvětlení, přesný výraz, heslo, profese, co znamená, co je to Spisovatel?, význam pojmu, slovo, kdo to je

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Spisovatel, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Spisovatel? Kdo to byl Spisovatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spisovatel? Definice pojmu Spisovatel se nachází v sekci profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.