Kdo je to?
Kdo je to, byl Spisovatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spisovatel? Lidé, profese

Kdo je to Spisovatel?

Jaký je význam slova Spisovatel? Co to znamená?

Spisovatel je umělec, který je autorem vlastních hodnotných literárních textů. Ne každá osoba píšící texty je označována za spisovatele. Podle vytvářených typů textů spisovatele dále dělíme např. na básníky, prozaiky, satiriky, romanopisce, životopisce, humoristy, esejisty, aforisty, fejetonisty, encyklopedisty apod.Kdo je to, byl Spisovatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spisovatel? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Spisovatel? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Konsolidace? Znáte pojem Imunita? Vzpomněli byste si na význam slova Anotace? Pamatujete si definici pojmu Adenom?

Klíčová slova: wiki, profese, přesný výraz, popis, Spisovatel, etymologie, slovo, vysvětlení, informace, význam slova, význam, definice, přesný význam, formulace, co je to Spisovatel?

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Spisovatel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Spisovatel? Kdo to byl Spisovatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spisovatel? Definice pojmu Spisovatel je v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Spisovatel v jiné sekci než profese.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.