Kdo je to?
Kdo je to, byl Violetta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Violetta? Lidé, fikce

Kdo je to Violetta?

Co znamená a jaký je význam slova Violetta?

Violetta je hlavní hrdinka stejnojmenného amerického seriálu z produkce studia Disney. Violettu hraje Martina Stoessel. Žánrově se seriál pohybuje na pomezí muzikálu a sitcomu. Popisuje život teenagerky, která se po letech strávených s přísným otcem v Evropě vrací do Buenos Aires a tajně navštěvuje uměleckou školu, kde postupně zjišťuje, že zdědila hudební nadání po své zemřelé matce. Seriál je také označován jako telenovela a je hodnocen celkem špatně.Kdo je to, byl Violetta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Violetta? Lidé, fikce

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Violetta? s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Ketóza? Víte, co je to Operační systém? Znáte pojem Pověst? Pamatujete si definici pojmu Referendum?

Klíčová slova: popis, slovo, synonymum, původ slova, přesný význam, co znamená, fikce, význam pojmu, přesný výraz, informace, co je to Violetta?, termín, Violetta, popis, význam slova

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Violetta

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Violetta? Kdo to byl Violetta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Violetta? Definice pojmu Violetta je v kategorii fikce. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Violetta i v jiné sekci než je kategorie fikce.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?