Kdo je to?
Kdo je to, byl Kastelán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kastelán? Lidé, křesťanství

Kdo je to Kastelán?

Co znamená a jaký je význam slova Kastelán?

Kastelán je zaměstnanec, jehož pracovním úkolem je správa památkových objektů, například hradů nebo zámků. Kastelán má na starosti vše, co souvisí s návštěvnickým provozem, nedílnou součástí jeho práce je kromě dohledu nad památkou také administrativa související s dotacemi na obnovu a údržbu budov, inventáře apod.Kdo je to, byl Kastelán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kastelán? Lidé, křesťanství

Sdílejte tuto stránku se slovem Kastelán s přáteli a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Extirpace? Znáte pojem Biatlon? Vzpomněli byste si na význam slova Čertův dráp? Pamatujete si definici pojmu Ekologie?

Klíčová slova: význam, přesný výraz, informace, přesný význam, význam slova, wiki, popis, popis, etymologie, termín, kdo to je, původ slova, vysvětlení, slovo, co je to Kastelán?

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Kastelán, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kastelán? Kdo to byl Kastelán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kastelán? Definice pojmu Kastelán je v kategorii křesťanství. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v křesťanství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?