Kdo je to?
Kdo je to, byl Sabina Slonková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sabina Slonková? Lidé, novináři

Kdo je to Sabina Slonková?

Co znamená a jaký je význam slova Sabina Slonková?

Sabina Slonková je v současnosti vedoucí osobností a šéfredaktorkou investigativního webu Neovlivní.cz. Jako novinářka začala pracovat v roce 1991 v Hospodářských novinách a MF Dnes, později působila v on-line deníku Aktuálně.cz a webu o politice Insider.
Sabina Slonková je nositelkou řady novinářských cen, jako je například Cena Ferdinanda Peroutky.Kdo je to, byl Sabina Slonková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sabina Slonková? Lidé, novináři

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sabina Slonková s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Celiakie? Znáte pojem Přírodnina? Vzpomněli byste si na význam slova Zástavní právo? Pamatujete si definici pojmu Mononukleóza?

Klíčová slova: co je to Sabina Slonková?, kdo je Sabina Slonková?, synonymum, slovo, vysvětlení, popis, přesný výraz, definice, heslo, význam, novináři, wiki, kdo to je, přesný význam, význam pojmu

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Sabina Slonková? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sabina Slonková? Kdo to byl Sabina Slonková? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sabina Slonková? Definice pojmu Sabina Slonková se nachází v kategorii novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než novináři.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?