Kdo je to?
Kdo je to, byl Sabina Slonková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sabina Slonková? Lidé, novináři

Kdo je to Sabina Slonková?

Co znamená a jaký je význam slova Sabina Slonková?

Sabina Slonková je v současnosti vedoucí osobností a šéfredaktorkou investigativního webu Neovlivní.cz. Jako novinářka začala pracovat v roce 1991 v Hospodářských novinách a MF Dnes, později působila v on-line deníku Aktuálně.cz a webu o politice Insider.
Sabina Slonková je nositelkou řady novinářských cen, jako je například Cena Ferdinanda Peroutky.Kdo je to, byl Sabina Slonková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sabina Slonková? Lidé, novináři

Definici slova Sabina Slonková můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Kafr? Pamatujete si definici pojmu Epilepsie? Znáte pojem Trajektorie? Vzpomněli byste si na význam slova Niacin?

Klíčová slova: slovo, pojem, termín, wiki, informace, Sabina Slonková, heslo, etymologie, kdo to je, kdo je Sabina Slonková?, definice, přesný výraz, popis, co znamená, význam slova

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Sabina Slonková, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Sabina Slonková? Kdo to byl Sabina Slonková? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sabina Slonková? Definice pojmu Sabina Slonková se nachází v sekci novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Sabina Slonková i v jiné kategorii než v novináři.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?