Kdo je to?
Kdo je to, byl Sabina Slonková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sabina Slonková? Lidé, novináři

Kdo je to Sabina Slonková?

Co znamená a jaký je význam slova Sabina Slonková?

Sabina Slonková je v současnosti vedoucí osobností a šéfredaktorkou investigativního webu Neovlivní.cz. Jako novinářka začala pracovat v roce 1991 v Hospodářských novinách a MF Dnes, později působila v on-line deníku Aktuálně.cz a webu o politice Insider.
Sabina Slonková je nositelkou řady novinářských cen, jako je například Cena Ferdinanda Peroutky.Kdo je to, byl Sabina Slonková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sabina Slonková? Lidé, novináři

Definici slova Sabina Slonková můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Celiakie? Znáte pojem Přírodnina? Vzpomněli byste si na význam slova Zástavní právo? Pamatujete si definici pojmu Mononukleóza?

Klíčová slova: slovo, přesný význam, formulace, heslo, co je to Sabina Slonková?, vysvětlení, popis, Sabina Slonková, přesný výraz, kdo je Sabina Slonková?, význam slova, novináři, co znamená, popis, informace

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sabina Slonková

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Sabina Slonková? Kdo to byl Sabina Slonková? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sabina Slonková? Definice pojmu Sabina Slonková patří do sekce novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz třeba ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Sabina Slonková i jinde než v sekci než v novináři.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?