Kdo je to?
Kdo je to, byl Reverend? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Reverend? Lidé, křesťanství

Kdo je to Reverend?

Jaký je význam slova Reverend? Co to znamená?

Reverend je titul duchovního. Nepatří mezi akademické tituly. Pochází z latinského výrazu reverendus, což v překladu znamená "úctyhodný".Kdo je to, byl Reverend? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Reverend? Lidé, křesťanství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Reverend sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Ocílka? Pamatujete si definici pojmu Geek? Vzpomněli byste si na význam slova Odchodné? Vzpomněli byste si na význam slova Čatní?

Klíčová slova: kdo to je, definice, co je to Reverend?, synonymum, přesný výraz, popis, slovo, kdo je Reverend?, původ slova, formulace, Reverend, význam, wiki, vysvětlení, popis

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Reverend? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Reverend? Kdo to byl Reverend? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Reverend? Definice pojmu Reverend se nachází v kategorii křesťanství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Reverend i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.