Kdo je to?
Kdo je to, byl Reverend? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Reverend? Lidé, křesťanství

Kdo je to Reverend?

Jaký je význam slova Reverend? Co to znamená?

Reverend je titul duchovního. Nepatří mezi akademické tituly. Pochází z latinského výrazu reverendus, což v překladu znamená "úctyhodný".Kdo je to, byl Reverend? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Reverend? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Reverend? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Adjudikace? Znáte pojem Dron? Vzpomněli byste si na význam slova Agility? Pamatujete si definici pojmu Evropská unie?

Klíčová slova: kdo je Reverend?, význam, co je to Reverend?, pojem, informace, vysvětlení, význam slova, přesný výraz, křesťanství, co znamená, původ slova, popis, význam pojmu, wiki, Reverend

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Reverend

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Reverend? Kdo to byl Reverend? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Reverend? Definice pojmu Reverend je v kategorii křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Reverend i v jiné kategorii než je sekce křesťanství.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.