Kdo je to?
Kdo je to, byl Reverend? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Reverend? Lidé, křesťanství

Kdo je to Reverend?

Jaký je význam slova Reverend? Co to znamená?

Reverend je titul duchovního. Nepatří mezi akademické tituly. Pochází z latinského výrazu reverendus, což v překladu znamená "úctyhodný".Kdo je to, byl Reverend? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Reverend? Lidé, křesťanství

Sdílejte tuto stránku se slovem Reverend s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Adjudikace? Znáte pojem Dron? Vzpomněli byste si na význam slova Agility? Pamatujete si definici pojmu Evropská unie?

Klíčová slova: kdo to je, kdo je Reverend?, přesný význam, přesný výraz, popis, význam slova, křesťanství, vysvětlení, formulace, slovo, termín, informace, synonymum, pojem, původ slova

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Reverend? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Reverend? Kdo to byl Reverend? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Reverend? Definice pojmu Reverend je v sekci křesťanství. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat pojem, definici, text, výraz třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než křesťanství).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.