Kdo je to?
Kdo je to, byl Modelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Modelka? Lidé, profese

Kdo je to Modelka?

Co znamená a jaký je význam slova Modelka?

Modelka je žena, která se věnuje modelingu. Náplní její práce je předvádění šatů a oděvních doplňků. Modelka vystupuje buď na módních přehlídkách nebo se nechává fotografovat do novin, časopisů, reklamních tiskovin, na billboardy atd. Modelky jsou obvykle mladé ženy, které jsou velmi štíhlé, což je často předmětem kritiky (negativní vzor pro dospívající dívky).Kdo je to, byl Modelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Modelka? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Modelka? s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Konflikt? Znáte pojem Správní delikt? Vzpomněli byste si na význam slova Android? Pamatujete si definici pojmu Homocystein?

Klíčová slova: význam, co je to Modelka?, informace, etymologie, přesný výraz, co znamená, Modelka, kdo to je, původ slova, vysvětlení, kdo je Modelka?, popis, heslo, slovo, formulace

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Modelka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Modelka? Kdo to byl Modelka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Modelka? Definice pojmu Modelka je v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Modelka hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.