Kdo je to?
Kdo je to, byl Modelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Modelka? Lidé, profese

Kdo je to Modelka?

Co znamená a jaký je význam slova Modelka?

Modelka je žena, která se věnuje modelingu. Náplní její práce je předvádění šatů a oděvních doplňků. Modelka vystupuje buď na módních přehlídkách nebo se nechává fotografovat do novin, časopisů, reklamních tiskovin, na billboardy atd. Modelky jsou obvykle mladé ženy, které jsou velmi štíhlé, což je často předmětem kritiky (negativní vzor pro dospívající dívky).Kdo je to, byl Modelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Modelka? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Modelka? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Konflikt? Znáte pojem Správní delikt? Vzpomněli byste si na význam slova Android? Pamatujete si definici pojmu Homocystein?

Klíčová slova: význam slova, termín, význam pojmu, synonymum, vysvětlení, popis, pojem, popis, přesný výraz, wiki, kdo to je, formulace, slovo, profese, co znamená

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Modelka, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Modelka? Kdo to byl Modelka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Modelka? Definice pojmu Modelka se nachází v sekci profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, definici řekněme například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.