Kdo je to?
Kdo je to Mikuláš Minář? Životopis Mikuláš Minář, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Mikuláš Minář?

Kdo je to Mikuláš Minář? Stručný životopis

Mikuláš Minář je občanský aktivista, který se v roce 2018 stal předsedou spolku Milion Chvilek, který je známý především kampaní Milion chvilek pro demokracii. Je studentem filozofie a bohemistiky na FF UK a evangelické teologie na Evangelické teologické fakultě UK.
Po volebním vítězství hnutí ANO a Andreje Babiše se naplno začal věnovat občanským aktivitám a studium přerušil. Mikuláš Minář je organizátorem demonstrací, např. proti jmenování Marie Benešové do funkce ministryně spravedlnosti, za její odstoupení, rezignaci Andreje Babiše a další.Kdo je to Mikuláš Minář? Životopis Mikuláš Minář, lidé, osobnosti z politika

Líbí se stručný životopis s osobou Mikuláš Minář? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Mikuláš Minář

Národnost: česká
Datum narození: 6. března 1993
Místo narození: Vodňany

Vzpomněli byste si na význam slova Rostlina? Víte, co je to Atletika? Znáte pojem Lingvistika? Pamatujete si definici pojmu Okultismus?

Klíčová slova: etymologie, co znamená, kdo to je, wiki, heslo, politika, kdo je Mikuláš Minář?, popis, termín, informace, formulace, slovo, původ slova, význam slova, přesný význam

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Mikuláš Minář

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mikuláš Minář? Kdo to byl Mikuláš Minář? Kdy se narodil Mikuláš Minář? Kde se narodil Mikuláš Minář? Mikuláš Minář je v kategorii politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Mikuláš Minář řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mikuláš Minář i v jiné kategorii než je politika.