Kdo je to?
Kdo je to, byl Spasitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spasitel? Lidé, křesťanství

Kdo je to Spasitel?

Jaký je význam slova Spasitel? Co to znamená?

Jako spasitele označujeme osobu, která lidi v určité situaci spasí - tj. zachrání. Typicky výraz spasitel souvisí s náboženstvím. Pro křesťany je spasitelem Ježíš Kristus, pro vyznavače jiné náboženské víry představuje spasitele některý z jejich bohů, zpravidla ten hlavní (pokud se jedná o mnohobožství).Kdo je to, byl Spasitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spasitel? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Spasitel? se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Karcinom? Znáte pojem Ortopedie? Vzpomněli byste si na význam slova Obstřik? Pamatujete si definici pojmu Gustin?

Klíčová slova: kdo je Spasitel?, význam slova, přesný výraz, Spasitel, co znamená, přesný význam, křesťanství, informace, význam, heslo, etymologie, termín, pojem, definice, popis

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Spasitel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Spasitel? Kdo to byl Spasitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spasitel? Definice pojmu Spasitel je v sekci křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než křesťanství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.