Kdo je to?
Kdo je to Nicole Kidman? Životopis Nicole Kidman, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Nicole Kidman?

Kdo je to Nicole Kidman? Stručný životopis

Nicole Kidman je herečkou havajského původu, ale za svou vlast považuje Austrálii. Prožila manželství i herecké partnerství s Tomem Cruisem, po rozvodu dokázala, že její kariéra je její vlastní zásluhou. Kariéra Nicole Kidman začínala hororem Úplné bezvětří.
Ještě v době manželství hrála ve snímcích jako Magická posedlost, Navždy a daleko, Peacemaker. Po rozvodu přišel film Moulin Rouge, který ji vynesl na herecký vrchol. Následovaly filmy Hodiny, Austrálie, Grace, kněžna monacká a jiné. Tyto filmy jí vynesly mnoho nominací i ocenění, Oscara, Zlatý Globus i cenu BAFTA.Kdo je to Nicole Kidman? Životopis Nicole Kidman, lidé, osobnosti z herectví

Tento text (Nicole Kidman) můžete samozřejmě sdílet s kolegy na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Nicole Kidman

Národnost: australská
Datum narození: 20.6.1967
Místo narození: Honolulu

Víte, co je to Třtinový cukr? Znáte pojem Plast? Vzpomněli byste si na význam slova Klížka? Pamatujete si definici pojmu Perkelt?

Klíčová slova: termín, význam slova, herectví, pojem, přesný význam, co je to Nicole Kidman?, původ slova, kdo je Nicole Kidman?, synonymum, formulace, vysvětlení, kdo to je, slovo, informace, popis

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Nicole Kidman

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Nicole Kidman? Kdo to byl Nicole Kidman? Kdy se narodil Nicole Kidman? Kde se narodil Nicole Kidman? Nicole Kidman je v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Nicole Kidman např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nicole Kidman i v jiné kategorii než je herectví.