Kdo je to?
Kdo je to Nicole Kidman? Životopis Nicole Kidman, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Nicole Kidman?

Kdo je to Nicole Kidman? Stručný životopis

Nicole Kidman je herečkou havajského původu, ale za svou vlast považuje Austrálii. Prožila manželství i herecké partnerství s Tomem Cruisem, po rozvodu dokázala, že její kariéra je její vlastní zásluhou. Kariéra Nicole Kidman začínala hororem Úplné bezvětří.
Ještě v době manželství hrála ve snímcích jako Magická posedlost, Navždy a daleko, Peacemaker. Po rozvodu přišel film Moulin Rouge, který ji vynesl na herecký vrchol. Následovaly filmy Hodiny, Austrálie, Grace, kněžna monacká a jiné. Tyto filmy jí vynesly mnoho nominací i ocenění, Oscara, Zlatý Globus i cenu BAFTA.Kdo je to Nicole Kidman? Životopis Nicole Kidman, lidé, osobnosti z herectví

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Nicole Kidman? s vašimi známými a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Nicole Kidman

Národnost: australská
Datum narození: 20.6.1967
Místo narození: Honolulu

Víte, co je to Třtinový cukr? Znáte pojem Plast? Vzpomněli byste si na význam slova Klížka? Pamatujete si definici pojmu Perkelt?

Klíčová slova: co znamená, Nicole Kidman, herectví, popis, wiki, vysvětlení, kdo je Nicole Kidman?, význam pojmu, pojem, původ slova, přesný výraz, informace, synonymum, slovo, heslo

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Nicole Kidman?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Nicole Kidman? Kdo to byl Nicole Kidman? Kdy se narodil Nicole Kidman? Kde se narodil Nicole Kidman? Nicole Kidman je v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Nicole Kidman řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nicole Kidman i v jiné kategorii než je herectví.