Kdo je to?
Kdo je to Nicole Kidman? Životopis Nicole Kidman, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Nicole Kidman?

Kdo je to Nicole Kidman? Stručný životopis

Nicole Kidman je herečkou havajského původu, ale za svou vlast považuje Austrálii. Prožila manželství i herecké partnerství s Tomem Cruisem, po rozvodu dokázala, že její kariéra je její vlastní zásluhou. Kariéra Nicole Kidman začínala hororem Úplné bezvětří.
Ještě v době manželství hrála ve snímcích jako Magická posedlost, Navždy a daleko, Peacemaker. Po rozvodu přišel film Moulin Rouge, který ji vynesl na herecký vrchol. Následovaly filmy Hodiny, Austrálie, Grace, kněžna monacká a jiné. Tyto filmy jí vynesly mnoho nominací i ocenění, Oscara, Zlatý Globus i cenu BAFTA.Kdo je to Nicole Kidman? Životopis Nicole Kidman, lidé, osobnosti z herectví

Zaujala vás biografie osobnosti Nicole Kidman? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Nicole Kidman

Národnost: australská
Datum narození: 20.6.1967
Místo narození: Honolulu

Víte, co je to Třtinový cukr? Znáte pojem Plast? Vzpomněli byste si na význam slova Klížka? Pamatujete si definici pojmu Perkelt?

Klíčová slova: kdo to je, co znamená, přesný význam, přesný výraz, formulace, popis, význam pojmu, termín, synonymum, vysvětlení, popis, definice, slovo, etymologie, herectví

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Nicole Kidman? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Nicole Kidman? Kdo to byl Nicole Kidman? Kdy se narodil Nicole Kidman? Kde se narodil Nicole Kidman? Nicole Kidman se nachází v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Nicole Kidman dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nicole Kidman i v jiné kategorii než je herectví.