Kdo je to?
Kdo je to Nicole Kidman? Životopis Nicole Kidman, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Nicole Kidman?

Kdo je to Nicole Kidman? Stručný životopis

Nicole Kidman je herečkou havajského původu, ale za svou vlast považuje Austrálii. Prožila manželství i herecké partnerství s Tomem Cruisem, po rozvodu dokázala, že její kariéra je její vlastní zásluhou. Kariéra Nicole Kidman začínala hororem Úplné bezvětří.
Ještě v době manželství hrála ve snímcích jako Magická posedlost, Navždy a daleko, Peacemaker. Po rozvodu přišel film Moulin Rouge, který ji vynesl na herecký vrchol. Následovaly filmy Hodiny, Austrálie, Grace, kněžna monacká a jiné. Tyto filmy jí vynesly mnoho nominací i ocenění, Oscara, Zlatý Globus i cenu BAFTA.Kdo je to Nicole Kidman? Životopis Nicole Kidman, lidé, osobnosti z herectví

Líbí se stručný životopis s osobou Nicole Kidman? Pak se podělte s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Nicole Kidman

Národnost: australská
Datum narození: 20.6.1967
Místo narození: Honolulu

Znáte pojem Imatrikulace? Víte, co je to Šambala? Víte, co je to Boršč? Pamatujete si definici pojmu Kontinentální snídaně?

Klíčová slova: přesný výraz, termín, původ slova, heslo, etymologie, význam slova, popis, co je to Nicole Kidman?, wiki, popis, kdo to je, kdo je Nicole Kidman?, informace, přesný význam, význam pojmu

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Nicole Kidman? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Nicole Kidman? Kdo to byl Nicole Kidman? Kdy se narodil Nicole Kidman? Kde se narodil Nicole Kidman? Nicole Kidman je v sekci herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Nicole Kidman kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nicole Kidman i v jiné kategorii než je herectví.