Kdo je to?
Kdo je to, byl Horský vůdce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Horský vůdce? Lidé, profese

Kdo je to Horský vůdce?

Jaký je význam slova Horský vůdce? Co to znamená?

Horský vůdce je profesionální horolezec, který většinou za úplatu provází horolezce a vysokohorské turisty po horách. Horský vůdce má dostatek znalostí a zkušeností s místními podmínkami a tím zajišťuje bezpečnost klientů a úspěšný výstup. Některé oblasti je zakázáno navštěvovat bez doprovodu horského vůdce. Příkladem je výstup na nejvyšší horu Slovenska - Gerlachovský štít.Kdo je to, byl Horský vůdce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Horský vůdce? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Horský vůdce s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Glycerin? Znáte pojem Abrupce? Vzpomněli byste si na význam slova Cholerik? Pamatujete si definici pojmu Prvočíslo?

Klíčová slova: přesný význam, formulace, synonymum, původ slova, význam, význam pojmu, slovo, etymologie, informace, termín, Horský vůdce, co je to Horský vůdce?, význam slova, popis, co znamená

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Horský vůdce? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Horský vůdce? Kdo to byl Horský vůdce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Horský vůdce? Definice pojmu Horský vůdce se nachází v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Horský vůdce i jinde než v sekci než v profese.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.