Kdo je to?
Kdo je to, byl Horský vůdce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Horský vůdce? Lidé, profese

Kdo je to Horský vůdce?

Jaký je význam slova Horský vůdce? Co to znamená?

Horský vůdce je profesionální horolezec, který většinou za úplatu provází horolezce a vysokohorské turisty po horách. Horský vůdce má dostatek znalostí a zkušeností s místními podmínkami a tím zajišťuje bezpečnost klientů a úspěšný výstup. Některé oblasti je zakázáno navštěvovat bez doprovodu horského vůdce. Příkladem je výstup na nejvyšší horu Slovenska - Gerlachovský štít.Kdo je to, byl Horský vůdce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Horský vůdce? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Horský vůdce s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Glycerin? Znáte pojem Abrupce? Vzpomněli byste si na význam slova Cholerik? Pamatujete si definici pojmu Prvočíslo?

Klíčová slova: profese, přesný význam, význam, wiki, synonymum, definice, slovo, původ slova, vysvětlení, pojem, termín, přesný výraz, co znamená, informace, co je to Horský vůdce?

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Horský vůdce, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Horský vůdce? Kdo to byl Horský vůdce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Horský vůdce? Definice pojmu Horský vůdce je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem např. v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.