Kdo je to?
Kdo je to, byl Horský vůdce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Horský vůdce? Lidé, profese

Kdo je to Horský vůdce?

Jaký je význam slova Horský vůdce? Co to znamená?

Horský vůdce je profesionální horolezec, který většinou za úplatu provází horolezce a vysokohorské turisty po horách. Horský vůdce má dostatek znalostí a zkušeností s místními podmínkami a tím zajišťuje bezpečnost klientů a úspěšný výstup. Některé oblasti je zakázáno navštěvovat bez doprovodu horského vůdce. Příkladem je výstup na nejvyšší horu Slovenska - Gerlachovský štít.Kdo je to, byl Horský vůdce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Horský vůdce? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Horský vůdce? Pak se podělte s kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Glycerin? Znáte pojem Abrupce? Vzpomněli byste si na význam slova Cholerik? Pamatujete si definici pojmu Prvočíslo?

Klíčová slova: co znamená, formulace, význam pojmu, popis, Horský vůdce, popis, co je to Horský vůdce?, definice, vysvětlení, heslo, etymologie, profese, synonymum, wiki, kdo je Horský vůdce?

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Horský vůdce

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Horský vůdce? Kdo to byl Horský vůdce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Horský vůdce? Definice pojmu Horský vůdce je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.