Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Halík? Životopis Tomáš Halík, lidé, osobnosti z křesťanství

Kdo je to Tomáš Halík?

Kdo je to Tomáš Halík? Stručný životopis

Tomáš Halík je kněz, teolog, sociolog zabývající se náboženstvím, religionista, psycholog, filozof, pedagog vyučující na vysoké škole (FF UK) a angažuje se i v politice. Kromě toho, že je katolickým knězem, je i farářem a nejvyšším představitelem České křesťanské akademie. Papežem mu byl udělen titul monsignore.
Tomáš Halík je také laureátem Templetonovy ceny za zásluhy o náboženskou a kulturní svobodu. Je i vedoucím činitelem mezinárodní vědecké rady pro výzkum hodnot a filozofie.Kdo je to Tomáš Halík? Životopis Tomáš Halík, lidé, osobnosti z křesťanství

Líbí se stručný životopis s osobou Tomáš Halík? Pak se podělte s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Tomáš Halík

Národnost: česká
Datum narození: 1. června 1948
Místo narození: Praha

Pamatujete si definici pojmu RPSN? Víte, co je to Menšinová vláda? Vzpomněli byste si na význam slova Archa úmluvy? Pamatujete si definici pojmu Smysl života?

Klíčová slova: význam pojmu, heslo, původ slova, co znamená, etymologie, význam, definice, kdo je Tomáš Halík?, informace, slovo, termín, význam slova, popis, synonymum, přesný výraz

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Tomáš Halík? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Tomáš Halík? Kdo to byl Tomáš Halík? Kdy se narodil Tomáš Halík? Kde se narodil Tomáš Halík? Tomáš Halík je v sekci křesťanství. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Tomáš Halík kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Halík i v jiné kategorii než je křesťanství.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.