Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Halík? Životopis Tomáš Halík, lidé, osobnosti z křesťanství

Kdo je to Tomáš Halík?

Kdo je to Tomáš Halík? Stručný životopis

Tomáš Halík je kněz, teolog, sociolog zabývající se náboženstvím, religionista, psycholog, filozof, pedagog vyučující na vysoké škole (FF UK) a angažuje se i v politice. Kromě toho, že je katolickým knězem, je i farářem a nejvyšším představitelem České křesťanské akademie. Papežem mu byl udělen titul monsignore.
Tomáš Halík je také laureátem Templetonovy ceny za zásluhy o náboženskou a kulturní svobodu. Je i vedoucím činitelem mezinárodní vědecké rady pro výzkum hodnot a filozofie.Kdo je to Tomáš Halík? Životopis Tomáš Halík, lidé, osobnosti z křesťanství

Tento text (Tomáš Halík) můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Tomáš Halík

Národnost: česká
Datum narození: 1. června 1948
Místo narození: Praha

Víte, co je to Rakovina? Znáte pojem Cyklon? Vzpomněli byste si na význam slova Ergoterapie? Pamatujete si definici pojmu Wordpress?

Klíčová slova: přesný výraz, etymologie, Tomáš Halík, pojem, co je to Tomáš Halík?, termín, přesný význam, synonymum, význam pojmu, kdo to je, popis, původ slova, kdo je Tomáš Halík?, wiki, heslo

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Tomáš Halík?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tomáš Halík? Kdo to byl Tomáš Halík? Kdy se narodil Tomáš Halík? Kde se narodil Tomáš Halík? Tomáš Halík je v kategorii křesťanství. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Halík řekněme třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Halík i v jiné kategorii než je křesťanství.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.