Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Halík? Životopis Tomáš Halík, lidé, osobnosti z křesťanství

Kdo je to Tomáš Halík?

Kdo je to Tomáš Halík? Stručný životopis

Tomáš Halík je kněz, teolog, sociolog zabývající se náboženstvím, religionista, psycholog, filozof, pedagog vyučující na vysoké škole (FF UK) a angažuje se i v politice. Kromě toho, že je katolickým knězem, je i farářem a nejvyšším představitelem České křesťanské akademie. Papežem mu byl udělen titul monsignore.
Tomáš Halík je také laureátem Templetonovy ceny za zásluhy o náboženskou a kulturní svobodu. Je i vedoucím činitelem mezinárodní vědecké rady pro výzkum hodnot a filozofie.Kdo je to Tomáš Halík? Životopis Tomáš Halík, lidé, osobnosti z křesťanství

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Tomáš Halík sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Tomáš Halík

Národnost: česká
Datum narození: 1. června 1948
Místo narození: Praha

Víte, co je to Rakovina? Znáte pojem Cyklon? Vzpomněli byste si na význam slova Ergoterapie? Pamatujete si definici pojmu Wordpress?

Klíčová slova: kdo to je, popis, popis, význam, co je to Tomáš Halík?, křesťanství, co znamená, pojem, wiki, synonymum, Tomáš Halík, slovo, přesný význam, původ slova, přesný výraz

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Tomáš Halík? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tomáš Halík? Kdo to byl Tomáš Halík? Kdy se narodil Tomáš Halík? Kde se narodil Tomáš Halík? Tomáš Halík se nachází v kategorii křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Tomáš Halík dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Halík i v jiné kategorii než je křesťanství.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.