Kdo je to?
Kdo je to, byl Frajer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Frajer? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Frajer?

Jaký je význam slova Frajer? Co to znamená?

Frajer je označení pro hezkého chlapce nebo dobře oblečeného mladíka, také se používá jako ocenění pro mimořádný výkon nebo naopak pro kritiku někoho, kdo se vytahuje, frajeří.
Původní význam slova byl také nápadník nebo záletník, zastarale frejíř. Toto slovo bylo odvozeno od německého Freier a slovesa freien.Kdo je to, byl Frajer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Frajer? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Frajer s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Chlorofyl? Vzpomněli byste si na význam slova Medvědí česnek? Víte, co je to Spořicí účet? Znáte pojem Tvrz?

Klíčová slova: vlastnosti, informace, Frajer, význam pojmu, význam, heslo, etymologie, wiki, popis, termín, synonymum, přesný výraz, co je to Frajer?, co znamená, formulace

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Frajer? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Frajer? Kdo to byl Frajer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Frajer? Definice pojmu Frajer je v sekci vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Frajer i v jiné kategorii než v vlastnosti.