Kdo je to?
Kdo je to, byl Mezomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mezomorf? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Mezomorf?

Jaký je význam slova Mezomorf? Co to znamená?

Mezomorf je jedním ze svalových typů. Má rozměrnější svalnaté tělo, postava je atletická a přirozeně silná. Snadno zvládá pohyby váhy směrem nahoru i dolů. Mezomorf bývá úspěšným sportovcem s pevnými a vyrýsovanými svaly. Tělo má tvar trojúhelníku, širší ramena a úzký pas.
Mezomorf je silný a dobře dokáže vytvářet svaly. Musí si hlídat kalorický příjem, měl by mít dostatečně vysoký příjem kalorií a nepřehánět aerobní činnosti.Kdo je to, byl Mezomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mezomorf? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Mezomorf? s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Rádius? Víte, co je to PUR pěna? Vzpomněli byste si na význam slova Outlook? Pamatujete si definici pojmu Evangelium?

Klíčová slova: formulace, heslo, co je to Mezomorf?, definice, význam pojmu, kdo to je, Mezomorf, význam, přesný význam, termín, kdo je Mezomorf?, slovo, přesný výraz, etymologie, původ slova

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Mezomorf? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Mezomorf? Kdo to byl Mezomorf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mezomorf? Definice pojmu Mezomorf je v sekci vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vlastnosti).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.