Kdo je to?
Kdo je to, byl Mezomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mezomorf? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Mezomorf?

Jaký je význam slova Mezomorf? Co to znamená?

Mezomorf je jedním ze svalových typů. Má rozměrnější svalnaté tělo, postava je atletická a přirozeně silná. Snadno zvládá pohyby váhy směrem nahoru i dolů. Mezomorf bývá úspěšným sportovcem s pevnými a vyrýsovanými svaly. Tělo má tvar trojúhelníku, širší ramena a úzký pas.
Mezomorf je silný a dobře dokáže vytvářet svaly. Musí si hlídat kalorický příjem, měl by mít dostatečně vysoký příjem kalorií a nepřehánět aerobní činnosti.Kdo je to, byl Mezomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mezomorf? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Mezomorf? s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to VIP? Znáte pojem Ischias? Vzpomněli byste si na význam slova Metronom? Pamatujete si definici pojmu Draft?

Klíčová slova: informace, co je to Mezomorf?, popis, kdo to je, popis, význam slova, heslo, definice, etymologie, přesný význam, význam, pojem, termín, synonymum, co znamená

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Mezomorf? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mezomorf? Kdo to byl Mezomorf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mezomorf? Definice pojmu Mezomorf je v sekci vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Mezomorf hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.