Kdo je to?
Kdo je to, byl Mezomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mezomorf? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Mezomorf?

Jaký je význam slova Mezomorf? Co to znamená?

Mezomorf je jedním ze svalových typů. Má rozměrnější svalnaté tělo, postava je atletická a přirozeně silná. Snadno zvládá pohyby váhy směrem nahoru i dolů. Mezomorf bývá úspěšným sportovcem s pevnými a vyrýsovanými svaly. Tělo má tvar trojúhelníku, širší ramena a úzký pas.
Mezomorf je silný a dobře dokáže vytvářet svaly. Musí si hlídat kalorický příjem, měl by mít dostatečně vysoký příjem kalorií a nepřehánět aerobní činnosti.Kdo je to, byl Mezomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mezomorf? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Mezomorf s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to VIP? Znáte pojem Ischias? Vzpomněli byste si na význam slova Metronom? Pamatujete si definici pojmu Draft?

Klíčová slova: význam slova, popis, kdo je Mezomorf?, přesný význam, definice, původ slova, význam, etymologie, slovo, popis, formulace, synonymum, přesný výraz, informace, wiki

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Mezomorf, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Mezomorf? Kdo to byl Mezomorf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mezomorf? Definice pojmu Mezomorf je v kategorii vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vlastnosti.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.