Kdo je to?
Kdo je to, byl Kardiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kardiolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Kardiolog?

Co znamená a jaký je význam slova Kardiolog?

Kardiolog je lékař specializující se na obor vnitřního lékařství zvaný kardiologie, zaměřený na diagnostiku a léčbu onemocnění srdce. Sem patří např. vrozené srdeční vady, ischemická choroba srdeční, selhání srdce apod. Vzhledem k nezdravému životnímu stylu a dědičným předpokladům postihují srdeční nemoci značnou část populace. Cévami se zabývá samostatný obor zvaný angiologie.Kdo je to, byl Kardiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kardiolog? Lidé, lékařství

Zaujalo vás slovo, termín Kardiolog? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Myrha? Znáte pojem Mikroplyš? Vzpomněli byste si na význam slova Optická síť? Pamatujete si definici pojmu Piperin?

Klíčová slova: etymologie, význam slova, původ slova, popis, informace, formulace, přesný význam, heslo, kdo je Kardiolog?, vysvětlení, lékařství, Kardiolog, co znamená, synonymum, popis

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kardiolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kardiolog? Kdo to byl Kardiolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kardiolog? Definice pojmu Kardiolog patří do sekce lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Kardiolog i v jiných kategoriích (než lékařství).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.