Kdo je to?
Kdo je to, byl Kardiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kardiolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Kardiolog?

Co znamená a jaký je význam slova Kardiolog?

Kardiolog je lékař specializující se na obor vnitřního lékařství zvaný kardiologie, zaměřený na diagnostiku a léčbu onemocnění srdce. Sem patří např. vrozené srdeční vady, ischemická choroba srdeční, selhání srdce apod. Vzhledem k nezdravému životnímu stylu a dědičným předpokladům postihují srdeční nemoci značnou část populace. Cévami se zabývá samostatný obor zvaný angiologie.Kdo je to, byl Kardiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kardiolog? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kardiolog? s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Inri? Víte, co je to Tepelné čerpadlo? Znáte pojem Habilitace? Pamatujete si definici pojmu ISO?

Klíčová slova: význam pojmu, význam slova, popis, původ slova, kdo je Kardiolog?, heslo, informace, etymologie, pojem, lékařství, význam, popis, termín, synonymum, definice

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Kardiolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kardiolog? Kdo to byl Kardiolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kardiolog? Definice pojmu Kardiolog je v sekci lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Kardiolog i v jiné sekci než je kategorie lékařství.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.