Kdo je to?
Kdo je to, byl Kardiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kardiolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Kardiolog?

Co znamená a jaký je význam slova Kardiolog?

Kardiolog je lékař specializující se na obor vnitřního lékařství zvaný kardiologie, zaměřený na diagnostiku a léčbu onemocnění srdce. Sem patří např. vrozené srdeční vady, ischemická choroba srdeční, selhání srdce apod. Vzhledem k nezdravému životnímu stylu a dědičným předpokladům postihují srdeční nemoci značnou část populace. Cévami se zabývá samostatný obor zvaný angiologie.Kdo je to, byl Kardiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kardiolog? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kardiolog sdílet s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Myrha? Znáte pojem Mikroplyš? Vzpomněli byste si na význam slova Optická síť? Pamatujete si definici pojmu Piperin?

Klíčová slova: popis, wiki, heslo, kdo to je, význam, význam pojmu, vysvětlení, formulace, kdo je Kardiolog?, popis, Kardiolog, původ slova, definice, slovo, co je to Kardiolog?

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Kardiolog, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kardiolog? Kdo to byl Kardiolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kardiolog? Definice pojmu Kardiolog se nachází v sekci lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v lékařství.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.