Kdo je to?
Kdo je to, byl Neonatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neonatolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Neonatolog?

Jaký je význam slova Neonatolog? Co to znamená?

Neonatolog je odborníkem v oblasti neonatologie, což je lékařský obor zaměřený na péči o novorozence. Jako novorozenec je definováno dítě od okamžiku narození do 28. dne života. Neonatologie patří do pediatrie.Kdo je to, byl Neonatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neonatolog? Lidé, lékařství

Definici slova Neonatolog můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Quinoa? Znáte pojem Oxygenoterapie? Vzpomněli byste si na význam slova Operační paměť? Pamatujete si definici pojmu Ad acta?

Klíčová slova: přesný výraz, popis, termín, význam pojmu, pojem, definice, slovo, popis, etymologie, význam slova, vysvětlení, význam, co je to Neonatolog?, Neonatolog, lékařství

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Neonatolog, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Neonatolog? Kdo to byl Neonatolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Neonatolog? Definice pojmu Neonatolog se nachází v sekci lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci lékařství.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.