Kdo je to?
Kdo je to, byl Neonatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neonatolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Neonatolog?

Jaký je význam slova Neonatolog? Co to znamená?

Neonatolog je odborníkem v oblasti neonatologie, což je lékařský obor zaměřený na péči o novorozence. Jako novorozenec je definováno dítě od okamžiku narození do 28. dne života. Neonatologie patří do pediatrie.Kdo je to, byl Neonatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neonatolog? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Neonatolog? s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Quinoa? Znáte pojem Oxygenoterapie? Vzpomněli byste si na význam slova Operační paměť? Pamatujete si definici pojmu Ad acta?

Klíčová slova: synonymum, původ slova, popis, kdo to je, význam, význam slova, význam pojmu, Neonatolog, lékařství, formulace, informace, co je to Neonatolog?, heslo, wiki, pojem

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Neonatolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Neonatolog? Kdo to byl Neonatolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Neonatolog? Definice pojmu Neonatolog je v kategorii lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Neonatolog i v jiné kategorii než v lékařství.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.