Kdo je to?
Kdo je to, byl Neonatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neonatolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Neonatolog?

Jaký je význam slova Neonatolog? Co to znamená?

Neonatolog je odborníkem v oblasti neonatologie, což je lékařský obor zaměřený na péči o novorozence. Jako novorozenec je definováno dítě od okamžiku narození do 28. dne života. Neonatologie patří do pediatrie.Kdo je to, byl Neonatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neonatolog? Lidé, lékařství

Sdílejte tuto stránku se slovem Neonatolog s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Kortikoidy? Vzpomněli byste si na význam slova Parní čistič? Vzpomněli byste si na význam slova Nikáb? Znáte pojem Sloveso?

Klíčová slova: definice, význam, synonymum, co je to Neonatolog?, vysvětlení, kdo je Neonatolog?, formulace, co znamená, popis, kdo to je, etymologie, původ slova, wiki, přesný význam, význam slova

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Neonatolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Neonatolog? Kdo to byl Neonatolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Neonatolog? Definice pojmu Neonatolog je v sekci lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Neonatolog i v jiné kategorii než je sekce lékařství.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.