Kdo je to?
Kdo je to, byl Dramaturg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dramaturg? Lidé, profese

Kdo je to Dramaturg?

Co znamená a jaký je význam slova Dramaturg?

Profese dramaturga je neodmyslitelně spjatá s filmem a s divadlem. Úkolem dramaturga je výběr a sestavení repertoáru v televizi, v divadle, v rozhlase apod. Ve filmové branži je dramaturg odpovědný za literární přípravu filmu.Kdo je to, byl Dramaturg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dramaturg? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Dramaturg? s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Cloud? Víte, co je to Progresivní daň? Znáte pojem Šikana? Pamatujete si definici pojmu Prokura?

Klíčová slova: wiki, kdo je Dramaturg?, co je to Dramaturg?, termín, Dramaturg, přesný výraz, vysvětlení, popis, definice, pojem, přesný význam, význam slova, informace, význam pojmu, synonymum

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Dramaturg? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dramaturg? Kdo to byl Dramaturg? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dramaturg? Definice pojmu Dramaturg je v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Dramaturg hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.