Kdo je to?
Kdo je to, byl Dramaturg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dramaturg? Lidé, profese

Kdo je to Dramaturg?

Co znamená a jaký je význam slova Dramaturg?

Profese dramaturga je neodmyslitelně spjatá s filmem a s divadlem. Úkolem dramaturga je výběr a sestavení repertoáru v televizi, v divadle, v rozhlase apod. Ve filmové branži je dramaturg odpovědný za literární přípravu filmu.Kdo je to, byl Dramaturg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dramaturg? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Dramaturg? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Cloud? Znáte pojem Kapary? Vzpomněli byste si na význam slova Gopay? Pamatujete si definici pojmu Creatin?

Klíčová slova: informace, význam slova, přesný význam, popis, co je to Dramaturg?, termín, co znamená, význam pojmu, synonymum, vysvětlení, Dramaturg, etymologie, přesný výraz, pojem, původ slova

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dramaturg

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dramaturg? Kdo to byl Dramaturg? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dramaturg? Definice pojmu Dramaturg patří do sekce profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Dramaturg i v jiné sekci než je kategorie profese.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.