Kdo je to?
Kdo je to, byl Dramaturg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dramaturg? Lidé, profese

Kdo je to Dramaturg?

Co znamená a jaký je význam slova Dramaturg?

Profese dramaturga je neodmyslitelně spjatá s filmem a s divadlem. Úkolem dramaturga je výběr a sestavení repertoáru v televizi, v divadle, v rozhlase apod. Ve filmové branži je dramaturg odpovědný za literární přípravu filmu.Kdo je to, byl Dramaturg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dramaturg? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Dramaturg sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Cloud? Pamatujete si definici pojmu SEPA platba? Znáte pojem Šikana? Vzpomněli byste si na význam slova Tračník?

Klíčová slova: popis, etymologie, wiki, co znamená, přesný výraz, Dramaturg, význam pojmu, informace, co je to Dramaturg?, pojem, význam slova, kdo to je, synonymum, původ slova, heslo

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Dramaturg, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Dramaturg? Kdo to byl Dramaturg? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dramaturg? Definice pojmu Dramaturg se nachází v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Dramaturg i v jiné sekci než je kategorie profese.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.