Kdo je to?
Kdo je to, byl Dramaturg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dramaturg? Lidé, profese

Kdo je to Dramaturg?

Co znamená a jaký je význam slova Dramaturg?

Profese dramaturga je neodmyslitelně spjatá s filmem a s divadlem. Úkolem dramaturga je výběr a sestavení repertoáru v televizi, v divadle, v rozhlase apod. Ve filmové branži je dramaturg odpovědný za literární přípravu filmu.Kdo je to, byl Dramaturg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dramaturg? Lidé, profese

Tento text (Dramaturg) můžete sdílet s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Cloud? Znáte pojem Kapary? Vzpomněli byste si na význam slova Gopay? Pamatujete si definici pojmu Creatin?

Klíčová slova: profese, informace, co je to Dramaturg?, význam slova, přesný význam, wiki, formulace, původ slova, slovo, pojem, význam pojmu, přesný výraz, popis, termín, etymologie

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Dramaturg? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Dramaturg? Kdo to byl Dramaturg? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dramaturg? Definice pojmu Dramaturg je v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Dramaturg i v jiných kategoriích (než profese).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.