Kdo je to?
Kdo je to, byl Aktér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aktér? Lidé, psychologie

Kdo je to Aktér?

Co znamená a jaký je význam slova Aktér?

Slovem aktér nazveme aktivního účastníka něčeho. Můžeme mluvit např. o aktérech schůzky v politice nebo v oblasti obchodu a podnikání.Kdo je to, byl Aktér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aktér? Lidé, psychologie

Zaujalo vás slovo, termín Aktér? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Flegmatik? Znáte pojem Francouzské okno? Pamatujete si definici pojmu Outdoor? Víte, co je to Mikroplyš?

Klíčová slova: vysvětlení, přesný význam, význam, význam slova, přesný výraz, wiki, kdo to je, co je to Aktér?, původ slova, psychologie, definice, Aktér, synonymum, formulace, kdo je Aktér?

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Aktér

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Aktér? Kdo to byl Aktér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Aktér? Definice pojmu Aktér patří do sekce psychologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než psychologie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.