Kdo je to?
Kdo je to, byl Aktér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aktér? Lidé, psychologie

Kdo je to Aktér?

Co znamená a jaký je význam slova Aktér?

Slovem aktér nazveme aktivního účastníka něčeho. Můžeme mluvit např. o aktérech schůzky v politice nebo v oblasti obchodu a podnikání.Kdo je to, byl Aktér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aktér? Lidé, psychologie

Líbí se vám definice kdo je to Aktér? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Flegmatik? Víte, co je to Rašelina? Pamatujete si definici pojmu Outdoor? Pamatujete si definici pojmu Chirurgická ocel?

Klíčová slova: přesný výraz, definice, informace, význam pojmu, synonymum, slovo, Aktér, termín, význam, psychologie, heslo, kdo to je, původ slova, co je to Aktér?, kdo je Aktér?

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Aktér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Aktér? Kdo to byl Aktér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Aktér? Definice pojmu Aktér je v sekci psychologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, definici, slovo, termín třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Aktér i v jiné kategorii než v psychologie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.