Kdo je to?
Kdo je to, byl Asketa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asketa? Lidé, náboženství

Kdo je to Asketa?

Jaký je význam slova Asketa? Co to znamená?

Asketa je člověk, který žije odříkavým způsobem života (odpírá si dobrovolně např. sex, alkohol apod.). Askeze původně souvisela s náboženstvím. Odříkání mělo být způsobem pokání či očisty, případně mělo připět k dosažení duchovního povznesení.Kdo je to, byl Asketa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asketa? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Asketa? s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Žinčica? Znáte pojem Komprese? Vzpomněli byste si na význam slova Cirhóza jater? Pamatujete si definici pojmu Chipset?

Klíčová slova: definice, kdo je Asketa?, wiki, co je to Asketa?, původ slova, pojem, termín, význam slova, co znamená, význam pojmu, slovo, náboženství, přesný výraz, popis, kdo to je

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Asketa

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Asketa? Kdo to byl Asketa? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asketa? Definice pojmu Asketa je v kategorii náboženství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Asketa hledat i v jiných kategoriích (než náboženství).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.