Kdo je to?
Kdo je to, byl Islámista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Islámista? Lidé, náboženství

Kdo je to Islámista?

Co znamená a jaký je význam slova Islámista?

Islámista je zastánce politické ideologie, opírající se o islám. Ten je považován za základ veškerého myšlení z hlediska politiky, práva i společenského života. Islámista vyžaduje, aby se muslimové vrátili k nejpůvodnějším náboženským základům.
Islámisté mohou být extremisty jako příslušníci Islámského státu, kteří se odvolávají na tradice, ale šíří celosvětový teror. Požadují mezi muslimy právo šaría, politickou kompaktnost a odstranění všeho nemuslimského z muslimských zemí.Kdo je to, byl Islámista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Islámista? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Islámista? s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ramadán? Znáte pojem Histamin? Vzpomněli byste si na význam slova Římský kmín? Pamatujete si definici pojmu OMG?

Klíčová slova: náboženství, termín, popis, kdo je Islámista?, vysvětlení, význam pojmu, informace, etymologie, původ slova, heslo, pojem, synonymum, přesný výraz, co je to Islámista?, přesný význam

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Islámista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Islámista? Kdo to byl Islámista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Islámista? Definice pojmu Islámista je v kategorii náboženství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto termín Islámista hledat i v jiných kategoriích (než náboženství).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.