Kdo je to?
Kdo je to, byl Broker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Broker? Lidé, profese

Kdo je to Broker?

Co znamená a jaký je význam slova Broker?

Broker nebo také stock broker je jiné označení pro burzovního makléře. Broker je osoba pověřená klientem, aby za něj jeho jménem uzavírala obchody, prodávala cenné papíry na burze atd.Kdo je to, byl Broker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Broker? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Broker? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Balada? Znáte pojem Endometrióza? Vzpomněli byste si na význam slova Vetiver? Pamatujete si definici pojmu Olovnice?

Klíčová slova: význam, informace, význam pojmu, přesný význam, pojem, synonymum, kdo je Broker?, slovo, heslo, kdo to je, Broker, původ slova, popis, formulace, co znamená

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Broker? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Broker? Kdo to byl Broker? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Broker? Definice pojmu Broker se nachází v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat výraz, text, termín, pojem třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Broker v jiné sekci než profese.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?