Kdo je to?
Kdo je to, byl Broker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Broker? Lidé, profese

Kdo je to Broker?

Co znamená a jaký je význam slova Broker?

Broker nebo také stock broker je jiné označení pro burzovního makléře. Broker je osoba pověřená klientem, aby za něj jeho jménem uzavírala obchody, prodávala cenné papíry na burze atd.Kdo je to, byl Broker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Broker? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Broker? s kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Balada? Znáte pojem Endometrióza? Vzpomněli byste si na význam slova Vetiver? Pamatujete si definici pojmu Olovnice?

Klíčová slova: Broker, kdo je Broker?, popis, heslo, význam pojmu, definice, profese, slovo, význam, etymologie, význam slova, popis, termín, přesný výraz, přesný význam

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Broker

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Broker? Kdo to byl Broker? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Broker? Definice pojmu Broker je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat pojem, definici, text, výraz řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Broker i v jiné kategorii než v profese.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?