Kdo je to?
Kdo je to Pavel Fischer? Životopis Pavel Fischer, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Pavel Fischer?

Kdo je to Pavel Fischer? Stručný životopis

Pavel Fischer je český diplomat a manažer, který se zaměřuje na strategické a bezpečnostní otázky jak v domácí, tak zahraniční politice. Je absolventem oboru čeština a francouzština Univerzity Karlovy a další vzdělání v oblasti státní správy získal na škole ve Francii.
Pavel Fischer je nositelem několika významných ocenění – monackého Řádu svatého Karla a také francouzského Řádu čestné legie. Do voleb 2018 kandiduje na místo prezidenta ČR.Kdo je to Pavel Fischer? Životopis Pavel Fischer, lidé, osobnosti z politici

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Pavel Fischer? s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Pavel Fischer

Národnost: česká
Datum narození: 26. srpna 1965
Místo narození: Praha

Vzpomněli byste si na význam slova Hydrosféra? Víte, co je to Rotunda? Znáte pojem Šoková terapie? Pamatujete si definici pojmu Čapí hnízdo?

Klíčová slova: původ slova, vysvětlení, synonymum, formulace, co je to Pavel Fischer?, kdo to je, přesný význam, pojem, etymologie, popis, co znamená, význam slova, přesný výraz, heslo, politici

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Pavel Fischer? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pavel Fischer? Kdo to byl Pavel Fischer? Kdy se narodil Pavel Fischer? Kde se narodil Pavel Fischer? Pavel Fischer je v sekci politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Pavel Fischer třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Fischer i v jiné kategorii než je politici.