Kdo je to?
Kdo je to Pavel Fischer? Životopis Pavel Fischer, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Pavel Fischer?

Kdo je to Pavel Fischer? Stručný životopis

Pavel Fischer je český diplomat a manažer, který se zaměřuje na strategické a bezpečnostní otázky jak v domácí, tak zahraniční politice. Je absolventem oboru čeština a francouzština Univerzity Karlovy a další vzdělání v oblasti státní správy získal na škole ve Francii.
Pavel Fischer je nositelem několika významných ocenění – monackého Řádu svatého Karla a také francouzského Řádu čestné legie. Do voleb 2018 kandiduje na místo prezidenta ČR.Kdo je to Pavel Fischer? Životopis Pavel Fischer, lidé, osobnosti z politici

Sdílejte tuto stránku s osobností Pavel Fischer s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Pavel Fischer

Národnost: česká
Datum narození: 26. srpna 1965
Místo narození: Praha

Víte, co je to Trestný čin? Znáte pojem Amoniak? Vzpomněli byste si na význam slova Osobní bankrot? Pamatujete si definici pojmu Sloveso?

Klíčová slova: pojem, kdo je Pavel Fischer?, původ slova, význam, heslo, popis, význam pojmu, synonymum, popis, význam slova, etymologie, slovo, wiki, Pavel Fischer, definice

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Pavel Fischer? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pavel Fischer? Kdo to byl Pavel Fischer? Kdy se narodil Pavel Fischer? Kde se narodil Pavel Fischer? Pavel Fischer je v sekci politici. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Pavel Fischer třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Fischer i v jiné kategorii než je politici.