Kdo je to?
Kdo je to Pavel Fischer? Životopis Pavel Fischer, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Pavel Fischer?

Kdo je to Pavel Fischer? Stručný životopis

Pavel Fischer je český diplomat a manažer, který se zaměřuje na strategické a bezpečnostní otázky jak v domácí, tak zahraniční politice. Je absolventem oboru čeština a francouzština Univerzity Karlovy a další vzdělání v oblasti státní správy získal na škole ve Francii.
Pavel Fischer je nositelem několika významných ocenění – monackého Řádu svatého Karla a také francouzského Řádu čestné legie. Do voleb 2018 kandiduje na místo prezidenta ČR.Kdo je to Pavel Fischer? Životopis Pavel Fischer, lidé, osobnosti z politici

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Pavel Fischer sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Pavel Fischer

Národnost: česká
Datum narození: 26. srpna 1965
Místo narození: Praha

Vzpomněli byste si na význam slova Hydrosféra? Pamatujete si definici pojmu Dystonie? Znáte pojem Šoková terapie? Vzpomněli byste si na význam slova Vidimace?

Klíčová slova: pojem, kdo to je, význam slova, Pavel Fischer, co znamená, politici, synonymum, termín, kdo je Pavel Fischer?, původ slova, heslo, wiki, vysvětlení, popis, přesný význam

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Pavel Fischer

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Pavel Fischer? Kdo to byl Pavel Fischer? Kdy se narodil Pavel Fischer? Kde se narodil Pavel Fischer? Pavel Fischer se nachází v sekci politici. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Pavel Fischer dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Fischer i v jiné kategorii než je politici.