Kdo je to?
Kdo je to Pavel Fischer? Životopis Pavel Fischer, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Pavel Fischer?

Kdo je to Pavel Fischer? Stručný životopis

Pavel Fischer je český diplomat a manažer, který se zaměřuje na strategické a bezpečnostní otázky jak v domácí, tak zahraniční politice. Je absolventem oboru čeština a francouzština Univerzity Karlovy a další vzdělání v oblasti státní správy získal na škole ve Francii.
Pavel Fischer je nositelem několika významných ocenění – monackého Řádu svatého Karla a také francouzského Řádu čestné legie. Do voleb 2018 kandiduje na místo prezidenta ČR.Kdo je to Pavel Fischer? Životopis Pavel Fischer, lidé, osobnosti z politici

Popis osobnosti Pavel Fischer můžete sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Pavel Fischer

Národnost: česká
Datum narození: 26. srpna 1965
Místo narození: Praha

Víte, co je to Trestný čin? Znáte pojem Amoniak? Vzpomněli byste si na význam slova Osobní bankrot? Pamatujete si definici pojmu Sloveso?

Klíčová slova: pojem, co znamená, Pavel Fischer, význam pojmu, synonymum, význam, termín, význam slova, informace, definice, co je to Pavel Fischer?, etymologie, slovo, kdo je Pavel Fischer?, wiki

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Pavel Fischer

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pavel Fischer? Kdo to byl Pavel Fischer? Kdy se narodil Pavel Fischer? Kde se narodil Pavel Fischer? Pavel Fischer se nachází v sekci politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Pavel Fischer dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Fischer i v jiné kategorii než je politici.