Kdo je to?
Kdo je to, byl Puritán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Puritán? Lidé, náboženství

Kdo je to Puritán?

Jaký je význam slova Puritán? Co to znamená?

Puritán je příslušník křesťanské církve, která patří mezi reformované (též protestantské) a vznikla v 16. století ve Velké Británii. Mezi hlavní zásady puritánů patří "očista" víry a bohoslužeb, velká (až fanaticky působící) zbožnost. Vzhledem k jejich ortodoxním názorům se slovo puritán vžilo jako běžné označení pro člověka s velmi konzervativními názory na morálku. Asi nejvíce puritánů dnes žije ve Spojených státech amerických (kvakeři, baptisté).Kdo je to, byl Puritán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Puritán? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Puritán? s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ekosystém? Znáte pojem Archa úmluvy? Vzpomněli byste si na význam slova Přírodnina? Pamatujete si definici pojmu Zástavní právo?

Klíčová slova: popis, formulace, popis, Puritán, informace, význam slova, náboženství, přesný význam, definice, heslo, pojem, přesný výraz, co je to Puritán?, slovo, význam pojmu

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Puritán, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Puritán? Kdo to byl Puritán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Puritán? Definice pojmu Puritán je v kategorii náboženství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se vyhledat pojem, termín, výraz, heslo např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než náboženství.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.