Kdo je to?
Kdo je to, byl Jack Frost? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jack Frost? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Jack Frost?

Co znamená a jaký je význam slova Jack Frost?

Jack Frost je filmová postava. Povoláním je bluesový zpěvák. Je velmi úspěšný, příliš se však věnuje práci a má málo času na svou rodinu – manželku a syna Charlieho. Charlie je hráčem hokejového družstva, ale není nijak zvlášť úspěšný. Proto se těší, že ho otec přijde podpořit na důležitý zápas. Jack Frost se však nedostaví, a aby synovi vynahradil zklamání, daruje mu harmoniku, o které tvrdí, že pokud na ni zahraje, splní se mu přání.
Na vánoce však Jack zahyne při autonehodě. Za rok po této události hraje Charlie na harmoniku a vysloví přání, aby se otec vrátil – ten pak ožije jako sněhulák.Kdo je to, byl Jack Frost? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jack Frost? Lidé, nadpřirozené

Tento text (Jack Frost) můžete sdílet s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ančovička? Znáte pojem Embolie? Vzpomněli byste si na význam slova Aquastop? Pamatujete si definici pojmu Epitaf?

Klíčová slova: co znamená, popis, Jack Frost, wiki, kdo je Jack Frost?, informace, co je to Jack Frost?, slovo, vysvětlení, popis, termín, synonymum, heslo, význam pojmu, pojem

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Jack Frost, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jack Frost? Kdo to byl Jack Frost? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jack Frost? Definice pojmu Jack Frost je v kategorii nadpřirozené. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než nadpřirozené.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?