Kdo je to?
Kdo je to, byl Klinický psycholog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Klinický psycholog? Lidé, psychologie

Kdo je to Klinický psycholog?

Co znamená a jaký je význam slova Klinický psycholog?

Klinický psycholog je povolání zaměřené na psychické zdraví a duševní nemoci. Jeho vzdělání je uzákoněno, musí se jednat o absolventa magisterského studia psychologie jako jediného oboru, pro plnou kvalifikaci je nutný akreditační kurz. Klinický psycholog má 5 let praxe a atestační zkoušku. Registrace platí 10 let, pak je ji potřeba obnovit.
Náplň práce je široká, zahrnuje i psychodiagnostiku a psychoterapii.Kdo je to, byl Klinický psycholog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Klinický psycholog? Lidé, psychologie

Líbí se vám definice kdo je to Klinický psycholog? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Hemoglobin? Znáte pojem Imigrace? Vzpomněli byste si na význam slova Veřejná služba? Pamatujete si definici pojmu Korporátní daň?

Klíčová slova: heslo, informace, popis, slovo, význam pojmu, popis, co znamená, formulace, původ slova, termín, synonymum, přesný význam, pojem, význam, význam slova

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Klinický psycholog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Klinický psycholog? Kdo to byl Klinický psycholog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Klinický psycholog? Definice pojmu Klinický psycholog je v sekci psychologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Klinický psycholog i v jiné sekci než je kategorie psychologie.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.