Kdo je to?
Kdo je to, byl Klinický psycholog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Klinický psycholog? Lidé, psychologie

Kdo je to Klinický psycholog?

Co znamená a jaký je význam slova Klinický psycholog?

Klinický psycholog je povolání zaměřené na psychické zdraví a duševní nemoci. Jeho vzdělání je uzákoněno, musí se jednat o absolventa magisterského studia psychologie jako jediného oboru, pro plnou kvalifikaci je nutný akreditační kurz. Klinický psycholog má 5 let praxe a atestační zkoušku. Registrace platí 10 let, pak je ji potřeba obnovit.
Náplň práce je široká, zahrnuje i psychodiagnostiku a psychoterapii.Kdo je to, byl Klinický psycholog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Klinický psycholog? Lidé, psychologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Klinický psycholog? s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Dornova metoda? Víte, co je to Euforie? Pamatujete si definici pojmu Hipster? Pamatujete si definici pojmu Power bank?

Klíčová slova: popis, psychologie, synonymum, informace, Klinický psycholog, kdo to je, původ slova, definice, význam slova, co je to Klinický psycholog?, vysvětlení, co znamená, heslo, formulace, slovo

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Klinický psycholog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Klinický psycholog? Kdo to byl Klinický psycholog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Klinický psycholog? Definice pojmu Klinický psycholog je v kategorii psychologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Klinický psycholog hledat i v jiných kategoriích (než psychologie).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.