Kdo je to?
Kdo je to, byl Příživník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Příživník? Lidé, zločin

Kdo je to Příživník?

Co znamená a jaký je význam slova Příživník?

Příživník je totéž co parazit. Nejedná se o cizopasníka v pravém slova smyslu, označujeme tak člověka, který nepracuje a zneužívá sociální systém státu. Dříve bylo příživnictví trestným činem, neboť v jisté době byla práce povinná. Příživníkem byl ten, kdo pracovat sice mohl, ale odmítal.Kdo je to, byl Příživník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Příživník? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Příživník s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Mandát? Znáte pojem Aspartam? Vzpomněli byste si na význam slova Apokalypsa? Pamatujete si definici pojmu Login?

Klíčová slova: informace, kdo je Příživník?, slovo, co je to Příživník?, termín, synonymum, Příživník, popis, pojem, přesný význam, vysvětlení, co znamená, přesný výraz, definice, význam pojmu

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Příživník, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Příživník? Kdo to byl Příživník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Příživník? Definice pojmu Příživník je v kategorii zločin. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie zločin.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?