Kdo je to?
Kdo je to, byl Andrew Stroehlein? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Andrew Stroehlein? Lidé, novináři

Kdo je to Andrew Stroehlein?

Jaký je význam slova Andrew Stroehlein? Co to znamená?

Andrew Stroehlein je novinář, redaktor a mediální pracovník, který je znám svými komentáři a glosami k nejrůznějšímu politickému dění a společenským událostem jak v České republice, tak ve světě. Své články uveřejňuje především v Britských listech a na svém blogu a vystupuje s komentáři i v televizi a dalších médiích.
Je redaktorem týdeníku Central Europe Review, kde se zaměřuje především na politická témata a událost z oblasti kultury. Andrew Stroehlein pracuje také jako mediální ředitel organizace Human Rights Watch v Bruselu.Kdo je to, byl Andrew Stroehlein? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Andrew Stroehlein? Lidé, novináři

Sdílejte tuto stránku se slovem Andrew Stroehlein s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Botnet? Znáte pojem Chudokrevnost? Vzpomněli byste si na význam slova Superhrubá mzda? Pamatujete si definici pojmu Inri?

Klíčová slova: wiki, co je to Andrew Stroehlein?, Andrew Stroehlein, přesný význam, definice, slovo, synonymum, původ slova, význam, etymologie, kdo je Andrew Stroehlein?, význam pojmu, formulace, popis, vysvětlení

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Andrew Stroehlein

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Andrew Stroehlein? Kdo to byl Andrew Stroehlein? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Andrew Stroehlein? Definice pojmu Andrew Stroehlein je v kategorii novináři. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupř. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než novináři).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?