Kdo je to?
Kdo je to, byl Trockista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Trockista? Lidé, politika

Kdo je to Trockista?

Jaký je význam slova Trockista? Co to znamená?

Trockista je příznivec trockismu, což je odnož marxismu. Přišel s ním Lev Davidovič Trockij, který se později dostal do rozepře se Stalinem, neboť ho kritizoval a emigroval. Podle trockismu by měla být sociální revoluce pernamentní.Kdo je to, byl Trockista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Trockista? Lidé, politika

Líbí se vám definice kdo je to Trockista? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Plichta? Víte, co je to Sebevědomí? Víte, co je to Popeleční středa? Pamatujete si definici pojmu Literatura faktu?

Klíčová slova: přesný výraz, etymologie, význam, význam slova, kdo je Trockista?, definice, původ slova, vysvětlení, synonymum, heslo, popis, popis, termín, co znamená, Trockista

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Trockista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Trockista? Kdo to byl Trockista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Trockista? Definice pojmu Trockista je v kategorii politika. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Trockista i v jiné kategorii než je sekce politika.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?