Kdo je to?
Kdo je to, byl Trockista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Trockista? Lidé, politika

Kdo je to Trockista?

Jaký je význam slova Trockista? Co to znamená?

Trockista je příznivec trockismu, což je odnož marxismu. Přišel s ním Lev Davidovič Trockij, který se později dostal do rozepře se Stalinem, neboť ho kritizoval a emigroval. Podle trockismu by měla být sociální revoluce pernamentní.Kdo je to, byl Trockista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Trockista? Lidé, politika

Definici slova Trockista můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Plichta? Pamatujete si definici pojmu Spíž? Víte, co je to Popeleční středa? Vzpomněli byste si na význam slova Lapacho?

Klíčová slova: slovo, co znamená, význam slova, význam pojmu, původ slova, synonymum, etymologie, heslo, wiki, přesný výraz, pojem, politika, Trockista, přesný význam, co je to Trockista?

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Trockista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Trockista? Kdo to byl Trockista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Trockista? Definice pojmu Trockista patří do sekce politika. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než politika.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?