Kdo je to?
Kdo je to Ester Ledecká? Životopis Ester Ledecká, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Ester Ledecká?

Kdo je to Ester Ledecká? Stručný životopis

Ester Ledecká je českou mistryní světa v snowboardových disciplínách a alpském lyžování. Je první sportovkyní v historii, které se v průběhu jedné olympiády podařilo vyhrát dvě různé disciplíny. Dvě zlaté medaile získala za obří slalom na snowboardu a superobří slalom na ZOH 2018. Je také mistryní světa v paralelním a obřím paralelním slalomu.
Ester Ledecká je vítězkou ankety Král bílé stopy a Armádní sportovec roku. Je sportovcem roku 2018 a nositelkou Medaile Za zásluhy.Kdo je to Ester Ledecká? Životopis Ester Ledecká, lidé, osobnosti z sport

Zaujala vás biografie osobnosti Ester Ledecká? Potom se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Ester Ledecká

Národnost: česká
Datum narození: 23. března 1995
Místo narození: Praha

Víte, co je to Rozvodí? Znáte pojem Paralaxa? Vzpomněli byste si na význam slova Obezita? Pamatujete si definici pojmu Akcelerace?

Klíčová slova: slovo, význam, kdo to je, vysvětlení, informace, sport, etymologie, přesný výraz, Ester Ledecká, kdo je Ester Ledecká?, popis, co znamená, synonymum, co je to Ester Ledecká?, přesný význam

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Ester Ledecká? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ester Ledecká? Kdo to byl Ester Ledecká? Kdy se narodil Ester Ledecká? Kde se narodil Ester Ledecká? Ester Ledecká se nachází v kategorii sport. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Ester Ledecká třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ester Ledecká i v jiné kategorii než je sport.