Kdo je to?
Kdo je to Ester Ledecká? Životopis Ester Ledecká, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Ester Ledecká?

Kdo je to Ester Ledecká? Stručný životopis

Ester Ledecká je českou mistryní světa v snowboardových disciplínách a alpském lyžování. Je první sportovkyní v historii, které se v průběhu jedné olympiády podařilo vyhrát dvě různé disciplíny. Dvě zlaté medaile získala za obří slalom na snowboardu a superobří slalom na ZOH 2018. Je také mistryní světa v paralelním a obřím paralelním slalomu.
Ester Ledecká je vítězkou ankety Král bílé stopy a Armádní sportovec roku. Je sportovcem roku 2018 a nositelkou Medaile Za zásluhy.Kdo je to Ester Ledecká? Životopis Ester Ledecká, lidé, osobnosti z sport

Tento text (Ester Ledecká) můžete samozřejmě sdílet se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Ester Ledecká

Národnost: česká
Datum narození: 23. března 1995
Místo narození: Praha

Vzpomněli byste si na význam slova Přírodní rezervace? Vzpomněli byste si na význam slova Introvert? Znáte pojem Pašmína? Znáte pojem Melta?

Klíčová slova: původ slova, popis, kdo je Ester Ledecká?, význam, formulace, synonymum, definice, etymologie, význam slova, pojem, informace, přesný výraz, Ester Ledecká, sport, význam pojmu

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ester Ledecká

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ester Ledecká? Kdo to byl Ester Ledecká? Kdy se narodil Ester Ledecká? Kde se narodil Ester Ledecká? Ester Ledecká je v kategorii sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Ester Ledecká řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ester Ledecká i v jiné kategorii než je sport.