Kdo je to?
Kdo je to, byl Imbecil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Imbecil? Lidé, hanlivé

Kdo je to Imbecil?

Co znamená a jaký je význam slova Imbecil?

Imbecil je označení pro středně těžkou mentální retardaci, střední slabomyslnost, středně těžkou mentální subnormalitu či těžkou oligofrenii. Jedinec trpící imbecilitou má IQ v rozmezí 35-49 a má omezenou schopnost se sám o sebe postarat. Imbecilové jsou schopni zvládat jednoduché manuální činnosti pod dohledem (např. v tzv. chráněných dílnách). S imbecilitou se často pojí i další tělesná a neurologická postižení. Termín imbecil je dnes považován za hanlivý, pejorativní a v psychiatrii se již několik desítek let nepoužívá. V hovorovém jazyce je však slovo imbecil stále populární jako nadávka.Kdo je to, byl Imbecil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Imbecil? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Imbecil sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to FUP? Znáte pojem Binární opce? Vzpomněli byste si na význam slova ESP? Pamatujete si definici pojmu Florbal?

Klíčová slova: význam slova, přesný význam, formulace, význam pojmu, význam, hanlivé, synonymum, Imbecil, slovo, co je to Imbecil?, etymologie, termín, popis, informace, vysvětlení

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Imbecil, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Imbecil? Kdo to byl Imbecil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Imbecil? Definice pojmu Imbecil se nachází v sekci hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.