Kdo je to?
Kdo je to, byl Imbecil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Imbecil? Lidé, hanlivé

Kdo je to Imbecil?

Co znamená a jaký je význam slova Imbecil?

Imbecil je označení pro středně těžkou mentální retardaci, střední slabomyslnost, středně těžkou mentální subnormalitu či těžkou oligofrenii. Jedinec trpící imbecilitou má IQ v rozmezí 35-49 a má omezenou schopnost se sám o sebe postarat. Imbecilové jsou schopni zvládat jednoduché manuální činnosti pod dohledem (např. v tzv. chráněných dílnách). S imbecilitou se často pojí i další tělesná a neurologická postižení. Termín imbecil je dnes považován za hanlivý, pejorativní a v psychiatrii se již několik desítek let nepoužívá. V hovorovém jazyce je však slovo imbecil stále populární jako nadávka.Kdo je to, byl Imbecil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Imbecil? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Imbecil sdílet s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Salko? Pamatujete si definici pojmu Ganache? Znáte pojem Konzervatismus? Vzpomněli byste si na význam slova Obročí?

Klíčová slova: pojem, popis, co znamená, slovo, přesný výraz, přesný význam, význam, Imbecil, původ slova, kdo to je, vysvětlení, co je to Imbecil?, popis, formulace, kdo je Imbecil?

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Imbecil

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Imbecil? Kdo to byl Imbecil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Imbecil? Definice pojmu Imbecil patří do sekce hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.