Kdo je to?
Kdo je to, byl Imbecil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Imbecil? Lidé, hanlivé

Kdo je to Imbecil?

Co znamená a jaký je význam slova Imbecil?

Imbecil je označení pro středně těžkou mentální retardaci, střední slabomyslnost, středně těžkou mentální subnormalitu či těžkou oligofrenii. Jedinec trpící imbecilitou má IQ v rozmezí 35-49 a má omezenou schopnost se sám o sebe postarat. Imbecilové jsou schopni zvládat jednoduché manuální činnosti pod dohledem (např. v tzv. chráněných dílnách). S imbecilitou se často pojí i další tělesná a neurologická postižení. Termín imbecil je dnes považován za hanlivý, pejorativní a v psychiatrii se již několik desítek let nepoužívá. V hovorovém jazyce je však slovo imbecil stále populární jako nadávka.Kdo je to, byl Imbecil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Imbecil? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Imbecil? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to FUP? Znáte pojem Binární opce? Vzpomněli byste si na význam slova ESP? Pamatujete si definici pojmu Florbal?

Klíčová slova: popis, synonymum, kdo to je, pojem, co je to Imbecil?, význam pojmu, Imbecil, přesný význam, vysvětlení, heslo, termín, popis, slovo, formulace, kdo je Imbecil?

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Imbecil

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Imbecil? Kdo to byl Imbecil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Imbecil? Definice pojmu Imbecil patří do sekce hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, definici kupř. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Imbecil i v jiné sekci než v hanlivé.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.