Kdo je to?
Kdo je to, byl Šemík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šemík? Lidé, mytologie

Kdo je to Šemík?

Co znamená a jaký je význam slova Šemík?

Šemík je kůň známý z Jiráskových Starých pověstí českých. Poprvé se zmínka o něm objevuje ve zpola vymyšlené kronice Václava Hájka z Libočan. Šemíkův pán Horymír se dostal do svízelné situace a Šemík mu zachránil život tím, že skočil přes Vltavu z vyšehradské skály. Šemík na následky skoku zahynul a Horymír ho nechal pohřbít na svém dvoře v Neumětelích. Vše je jen z oblasti legend, neexistuje jediný důkaz, který by cokoliv z toho mohl historicky potvrdit.Kdo je to, byl Šemík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šemík? Lidé, mytologie

Líbí se vám definice kdo je to Šemík? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Apraxie? Víte, co je to Červená knihovna? Pamatujete si definici pojmu Persona? Pamatujete si definici pojmu Pohanka?

Klíčová slova: vysvětlení, popis, wiki, co je to Šemík?, význam, etymologie, Šemík, kdo je Šemík?, formulace, termín, popis, informace, význam pojmu, synonymum, pojem

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Šemík, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Šemík? Kdo to byl Šemík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šemík? Definice pojmu Šemík je v kategorii mytologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Šemík i v jiné sekci než je kategorie mytologie.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.