Kdo je to?
Kdo je to Jan Sůra? Životopis Jan Sůra, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jan Sůra?

Kdo je to Jan Sůra? Stručný životopis

Jan Sůra je český novinář, který se věnuje oboru dopravy. Je absolventem Hospodářské fakulty Technické univerzity v Liberci. Byl pracovníkem Mladé fronty Dnes, začínal jako regionální zpravodaj a později se stal redaktorem ekonomického zpravodajství. Zaměřoval se především různými druhy dopravy, cestovním ruchem, průmyslem či zemědělstvím.
Jan Sůra byl také reportérem zpravodajství iDNES a je spoluzakladatelem webu Zdopravy.cz.Kdo je to Jan Sůra? Životopis Jan Sůra, lidé, osobnosti z novináři

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jan Sůra se známými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Jan Sůra

Národnost: česká

Víte, co je to Aprobace? Znáte pojem Balada? Vzpomněli byste si na význam slova Artyčok? Pamatujete si definici pojmu Sushi?

Klíčová slova: co znamená, popis, přesný význam, popis, původ slova, Jan Sůra, informace, kdo to je, vysvětlení, termín, význam pojmu, pojem, wiki, co je to Jan Sůra?, synonymum

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Jan Sůra?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jan Sůra? Kdo to byl Jan Sůra? Jan Sůra patří do sekce novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Jan Sůra třeba v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Sůra i v jiné kategorii než je novináři.