Kdo je to?
Kdo je to Jan Sůra? Životopis Jan Sůra, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jan Sůra?

Kdo je to Jan Sůra? Stručný životopis

Jan Sůra je český novinář, který se věnuje oboru dopravy. Je absolventem Hospodářské fakulty Technické univerzity v Liberci. Byl pracovníkem Mladé fronty Dnes, začínal jako regionální zpravodaj a později se stal redaktorem ekonomického zpravodajství. Zaměřoval se především různými druhy dopravy, cestovním ruchem, průmyslem či zemědělstvím.
Jan Sůra byl také reportérem zpravodajství iDNES a je spoluzakladatelem webu Zdopravy.cz.Kdo je to Jan Sůra? Životopis Jan Sůra, lidé, osobnosti z novináři

Popis osobnosti Jan Sůra můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Jan Sůra

Národnost: česká

Víte, co je to Aprobace? Znáte pojem Balada? Vzpomněli byste si na význam slova Artyčok? Pamatujete si definici pojmu Sushi?

Klíčová slova: vysvětlení, původ slova, co znamená, wiki, přesný výraz, význam, Jan Sůra, synonymum, pojem, heslo, popis, slovo, definice, termín, význam pojmu

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Sůra

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jan Sůra? Kdo to byl Jan Sůra? Jan Sůra se nachází v sekci novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Jan Sůra řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Sůra i v jiné kategorii než je novináři.