Kdo je to?
Kdo je to Jan Sůra? Životopis Jan Sůra, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jan Sůra?

Kdo je to Jan Sůra? Stručný životopis

Jan Sůra je český novinář, který se věnuje oboru dopravy. Je absolventem Hospodářské fakulty Technické univerzity v Liberci. Byl pracovníkem Mladé fronty Dnes, začínal jako regionální zpravodaj a později se stal redaktorem ekonomického zpravodajství. Zaměřoval se především různými druhy dopravy, cestovním ruchem, průmyslem či zemědělstvím.
Jan Sůra byl také reportérem zpravodajství iDNES a je spoluzakladatelem webu Zdopravy.cz.Kdo je to Jan Sůra? Životopis Jan Sůra, lidé, osobnosti z novináři

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jan Sůra? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Jan Sůra

Národnost: česká

Vzpomněli byste si na význam slova Konfitování? Víte, co je to Soundbar? Znáte pojem Biftek? Pamatujete si definici pojmu Lýko?

Klíčová slova: popis, heslo, popis, kdo to je, slovo, etymologie, synonymum, přesný výraz, vysvětlení, původ slova, informace, definice, co je to Jan Sůra?, formulace, kdo je Jan Sůra?

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Sůra

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jan Sůra? Kdo to byl Jan Sůra? Jan Sůra je v kategorii novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Jan Sůra např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Sůra i v jiné kategorii než je novináři.