Kdo je to?
Kdo je to, byl Úřední osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Úřední osoba? Lidé, zločin

Kdo je to Úřední osoba?

Co znamená a jaký je význam slova Úřední osoba?

Úřední osoba, dříve také veřejný činitel, je označení takového člověka, který užívá zvýšenou ochranu danou zákonem. Definice úřední osoby se nachází v trestním zákoníku. Může se jednat například o prezidenta, poslance, soudce, vládního činitele, senátora, státního zástupce, odpovědného úředníka, exekutora, arbitra a další.
Úřední osobou jsou tehdy, používají – li svěřenou pravomoc k plnění úkolů státního nebo společenského významu.Kdo je to, byl Úřední osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Úřední osoba? Lidé, zločin

Tento text (Úřední osoba) můžete sdílet s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Číselná řada? Vzpomněli byste si na význam slova Cirhóza jater? Pamatujete si definici pojmu Prognóza? Znáte pojem Biokoridor?

Klíčová slova: termín, význam slova, přesný výraz, slovo, kdo je Úřední osoba?, popis, co znamená, wiki, Úřední osoba, etymologie, definice, formulace, význam pojmu, synonymum, informace

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Úřední osoba

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Úřední osoba? Kdo to byl Úřední osoba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Úřední osoba? Definice pojmu Úřední osoba je v kategorii zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než zločin.